“Beyler, beyler, beyler…
Betaların bana saldırmasına izin vermem bir deneydi ve deney sona erdi beyler…
Bir ”beta”nın asla değişemeyeceği de gayet güzel bir şekilde görüldü.
Çünkü beta çocukken arkadaşları tarafından bozuk karakteri nedeniyle dışlandı…
Hor görüldü bazen…
Değersiz kılındı…
Bunlar haklı olarak yapıldı ; fakat bu onu daha da basit yaptı.
Burada yaşam felsefesi dağıtıyorum.
Unutmamanız gereken en önemli üç şey:
1-Betalara güvenme.
2-Dişilere güvenme.
3-Kendine güven.
Böyle olduğunda, sorunlar aşılacaktır.
Ve altın vuruş tek başına bir şey değil ; yüklediklerimle bir takım o…
Yüklediklerimi çalıştıracağım enerji…
Bir saate takılan bir pil gibi olacak ; o saat de tıkır tıkır işleyecek.
Ayrıca, altın vuruşun olacağı gün, emin olun bunu anlarsınız.
Şunu da unutma : Olayları bilmen, sadece durum farkındalığı yaratır.
Bazen içgüdülerini bastıramazsın…”

Bir sonraki diziye geçmek için tıklayın!

40 Yorum yazıldı.

 1. Ömer dedi ki:

  Abi 44. sayfada özgüvenim eksildi kendimi beta olarak gördüm. Törpilenmiş yeteneklerim olduğunu yeni yeni fark ediyorum. Küçüklük zamanlarımda herakde böyle alfa yeteneklerim vardı, ben hiçbir zaman ailem tarafından poh pohlanmadım. Elimden geldiğince kendim olmaya çalıştım, ancak bişey fark ettim şuan herşeyini yitirmiş biriyim. Bu yazdıklarınla ilerlemeye çalışıyorum. Önderliğiniz için sağolun…

  • Emir dedi ki:

   Törpülenmiş olman demek beta olduğun anlamına gelmez.Merak etme beta değilsin.
   Beta olmadığını kendine ispatla ve bunu birdaha düşünme

 2. Hakan dedi ki:

  Abi nerdeyse tüm yazının ortasındayız. Yazının başında siz direk betasınız orospu çocukları ama içinizdeki alfayı dışarı çıkaracağım diyordun. Şimdi ise alfa özellikleri kazanırsınız ama asla alfa olamazsınız ve bir beta asla değişemez diyorsun. Ne iş?

  • Kazım dedi ki:

   Bir beta asla değişmez derken alfa olamaz demek istiyor ki amınakoyduğum 3 yıllık blog bu adam cevab mı verecek siktir git diğer sayfaları oku.Ayrıca Beta olduğun belli ki böyle demek garip ama harbi yani hala bahane arıyorsun bu adama güvenmemek için.Hala şüphelerle dolusun.Senden bir baltaya sap bile olmaz siktir git bu blogdan bence değişime hazır olduğunda da gelebilirsin hiç gelme sikimde değil

   • Alfa Dirildi dedi ki:

    Adamın yazının ortasına kadar okuması demek bir şeylerin farkına varması demek. Kendini beta olarak kabullenmesi bile gelişimin bir göstergesi sayılabilecekken senin saçma sapan alfa taklidi yapman buradaki gelişime açık kardeşlerimin hevesini kırabilir. Adam beta olduğunu kabul ediyorsa gelişime açıktır net. Şimdi o rol kesmeyi bırak ve silik hayatına devam et. Alfalığı rol kesmek olarak algılamışsın sen.

    • Murat dedi ki:

     Aynen katılıyorum sana yazacaktım ama üşendim baktım sen yazmışsın ben dedim ki kısaca senin gibi düşündüğümü söyleyeyim.

    • darbecihukumet dedi ki:

     Alfa dirildi haklısın.

     Adam siz betasınız falan demedi. Betalığını görmen farkındalığının arttığını gösteriyor. Kendin için çabala. Beta olma. Adam dişi özelliklerinizi kırın dedi yani kıracaksınız.

   • Kazım dedi ki:

    La benim cevap gitmemiş.1.Sİ bu yazıyı yazmamda ki amaç farklı.O yazıyı okuyan adam gaza gelir.En azından benim yazmamdaki amaç bu.Ve bilinçaltında ben ona haddini bildiriceğim diye bir savaş çıkar.Adam ne yapar daha istekli daha hırslı okur.Değişeceğine inanır.Siz direk saçmalamışsınız amk .Tam bir okusanız.

    İlk yer bakın. 3 yıllık blog bu adam cevab mı verecek siktir git diğer sayfaları oku .AL İLK MESAJ YARRAKLAR .

    2.si Ayrıca Beta olduğun belli ki böyle demek garip ama harbi yani hala bahane arıyorsun bu adama güvenmemek için. Burda da adama gaz verdim aslında güvensizliğini yıktım.

    3.sü bence değişime hazır olduğunda da gelebilirsin .. Kendini hazır hissetmiyorsa zaten değişemez fakat adamı gaza getirir bu yazı.Beta olduğunu düşünen her hangi biri bunu okursa ya gaza gelir yada zaten benden bir bok olmaz der gider.

    Yarraklar manipülasyon ne bilmiyorsunuz.Ayrıca alfa felan değilim.Olacağım inşallah ama henüz değilim.Zaten alfa olsam burada ne işim olur sikimdeydi bu blog. Neyse kısacası küfürler zihni meşgul ederken benim oradaki kelimelerim herife gaz veriyordu sizde yarak kürek eleştirmeye devam edin.Ayrıca ada bak Alfa dirildi.Kendi adını yazsana yarak.

    • darbecihukumet dedi ki:

     Alfalığı taşkınlık sanan varoş detected

     • Kazım dedi ki:

      Bana dediysen taşkınlık yapmadım kardeşim.Üstü okur musun.Amacım iyilik yapmaktı.

    • dude dedi ki:

     Neden aciklama yapiyosun ki kimseye bisey kanitlamaya ihtiyacin yok mesaj alanla alakalidir kim ne derse desin en guzel cevap sükünettir

     • biricikanneciğin dedi ki:

      kazım hastasın hasta “Bana dediysen taşkınlık yapmadım kardeşim.Üstü okur musun.Amacım iyilik yapmaktı.” iyilik sandığın şey yerini bulmadı, aslında sıçıyorsun ve kendini iyi olduğuna inandırıyosun, buraya gelip bidaha onbeş satır zırlama amacını biliyorum. beta olduğunu görmem için her kelimeni kontrol etmeye gerek yok ıkınıyorsun kaybedeceksin

     • Kazım dedi ki:

      Dude benimde atamadığım tek korkum bu.Yanlış anlaşılmak.Bu yüzden açıklamaya çalışıyorum.Farkındayım saçma ama böyle salakça bir korkum var…

    • kendinden uzak dedi ki:

     ne yani alfa olduktan sonra burada değişmi bekleyen değişim için çabalayan kardeşlerine yardım etmeyecekmisin o zaman şimdiden siktir git

  • darbecihukumet dedi ki:

   Hepsini aynı topluluğa söylemiyor. Kimisini omegalara kimisini betalara söylüyor. Alfa olamazsınız diyen adam ya alfa olursunuz ya da sikilirsiniz der mi amk? Neyin kime dendiğini ayırt edin.

   • Kazım dedi ki:

    Arkadaşlar üstteki entryi yazdığımdan dolayı özür dilerim.Başlığı okuyunca bir nevi sahte gaza geldim herhalde bunun yanında da hastalıklarım ortaya çıktı.Yazdıklarım resmen bir taklit her ne kadar kendime itiraf etmeye korksam da.O zamanlarda ne düşünüyordum hatırlamıyorum iyi niyetle yazılmış bir yazı onu biliyorum fakat pişman olduğum bir yazı olmuş.

    O yazıdan utanıyorum resmen.O yazıyı CİDDİYE ALMAYIN OKUMAYIN HATTA .ADMİNLER VARSA SİLSİNLER O YAZIYI.HER GİRDİĞİMDE UTANIYORUM LAN.HATTA NE KADAR YORUM ATTIYSAM HEPSİNİ SİLİN.İNSANLARI ÇUKURA DÜŞÜREBİLİRLER.

    Pişmanım o yazı yazdığımdan.Son raddeye kadar savunmaktan ve dahası bana söyleseler bile ciddiye almamaktan.

    O yazıyı okuyup kötü etkilenenlerden haklarını helal etmesini rica ediyorum.

    • biricikannecigin dedi ki:

     O senin beta tarafın kabul etmişsin güzel, ama kendini değersiz hissetmeni gerektiren bişey yokki hayat devam ediyor salla gelişiyorsun gelişmek zorundasın o yazıdan kötü etkilenmez kimse kanka bak arkadaş sana cevabı vermiş zaten, herşeyden ders almaya bak acizliği kabul etmekse bir erdemdir

    • kendinden uzak dedi ki:

     iyi sana bir ders olur her yorumu gördüğünde egonun nasıl bir şey olduğunu anlarsın buradakilerin çoğu normalde webde gördüklerim gibi değil normal bir sosyal ağda birisine mal yanlış yapıyorsun desen sensin mal amk kafası der ama burda haklısın kardeşim diyorlar yani ego yok bu çok iyi bir şey

  • Kendinden uzak dedi ki:

   siz betasınız ve ben sizi değiştireceğim diye bir şey demedi sallama amk kafası ben alfa potansiyeli olanları değiştireceğim dedi gözünün merceğini sikeyim

 3. Alfa adayı dedi ki:

  Her şeyin durumun farkındayım ama dışarı çıkınca dişilere yaklaşıp konuşmaya çalışınca yine kalbim küt küt atıyor. Acayip heyecan basıyor. Delirircesine kendime kızıyorum. Senin yazdıklarını hatırlayıp dişilerin ezikliğini kendi öz güvenimi düşünüyorum hepsinin farkındayım ama o heyecana engel olamıyorum. Heyecan olunca da ezik psikolojiye düşüp o alfa piçliğini takınamıyorum 🙁 acaba bir beta mıyım? Sorun nerde?

  • Kazım dedi ki:

   Bak şimdi O heyecan varya o heyecanı yararına kullan.Olum ben de heyecandan ölecektim.Ezik psikolojisine düşme.O “heyecan” alfanı serbest bırakabileceksin diye ortaya çıktığını düşün.Göğüsünü kas ve yürüyüşünü dikleştir ve siktir git ödevleri yap.( Bence son komikti * )

   • StrongBrain dedi ki:

    Burdaki çoğu ergenus gibi sende bazı şeylerin ayırdına varamamışsın. Birşeyi yapmak farklıdır, yapmaya çalışmak farklıdır, birilerini taklit etmek farklıdır…
    Üzgünüm ama; sen hayatın boyunca gördüğün Alfa’ları taklit ederek geçireceksin tüm hayatını.. Son nefesine 5 kala, başın yastığa düştüğünde hiçbirşeyin gerçek olmadığını, tüm hayatın boyunca sadece taklit yapıp kendin olmadığını ve kendine ne büyük ihanet ettiğini anlayacaksın evlat..
    “Alfa; küstah tavırlarla ortalıkta gezinen, gördüğü her kızı etkilemeye çalışan, laf soktum fak yeaa ayarında birisi “olmaya çalışmak” değildir.”
    “Alfa, kendin olmaktır.. Samimi, içten olmaktır ve “Asla” kasıntı değildir.”
    DipNot: Hiçbirşeyin aslında kendini kandırmaya çalıştığın gibi olmadığını birgün anlayacaksın. “Ve o gün; tüm bu saçmalıklara devam edip kendini kandırdığını sanarken, karnının ortasında oluşan o sebepsiz sızlamanın sebebini anlayacaksın genç adam…”
    Şimdi git ve mantığını değiştir. Vizyonunu değiştir, KENDİNİ DEĞİŞTİR.
    Ve burdaki kararlı birçok arkadaşın “Ben dahil” değişim hevesini baltalamamayı öğrenene kadarda geri dönme.
    DipNot2: yazar burda siktir git diyor.

  • ömer dedi ki:

   Heyecan güzeldir tadını çıkar, zaman içersinde aslında heycanlanmayip siklemeye değer olmadıkları ve sacmaladigini bileceksin.
   Rahat ol poncik.

  • darbecihukumet dedi ki:

   Ne betası ulan. Her özgüvenli alfa değildir ve her özgüvensiz beta değildir. Beta ne öğrenin başlıktan iyice “Şunu da unutma : Olayları bilmen, sadece durum farkındalığı yaratır.
   Bazen içgüdülerini bastıramazsın…”

  • Kendinden uzak dedi ki:

   bu durum senin aklındaki hayalindeki alfanın yanlış olmasından kaynaklanıyor sen alfayı cool olan hiç heyecanlanmayan çok seksi kızların hayali olarak canlandırıyorsun gözünde (zaten öyle ama) sen kendin olduğun zaman olucak bunlar egonu beslemeyi bırak cevapların içinde olduğunu biliyorsun

  • Yunus dedi ki:

   Heyecanını bastırma onu sev

   • Francisco Lachowski dedi ki:

    ne zaman kendi yorumunu yapacaksın

    sırf iyi bir yorum için
    taklit edersen başkalarını
    (devrik cümle)

    üstelik hiç bir zaman olamayacağın birini

    nefsine yenik düşenlerden olursun
    nefsi emmare kötülüğü emreder

    Kadınlar, oğullar, yük yük altın ve gümüş, salma atlar, davarlar ve ekinler gibi nefsin şiddetle arzuladığı şeyler insana süslü gösterildi. Bunlar dünya hayatının geçimliğidir. Oysa asıl varılacak güzel yer ancak Allah’ın katındadır.

    ( Al-i İmran Sûresinin 14. Ayeti )

    Ben nefsimi temize çıkarmam, çünkü Rabbimin merhamet ettiği hariç, nefis aşırı derecede kötülüğü emreder. Şüphesiz Rabbim çok bağışlayandır, çok merhamet edendir dedi.
    ( Yusuf Sûresinin 53. Ayeti )

    ha bu arada

    dinden başka bir inanca sahip
    insanların dine inanmamalarının sebebi

    mutlak nefistir

    çünkü onlar hareketlerini sınırlayan
    bir tanrı istemezler

    onlara bunu söyleyende nefisleridir

    yani sırf dine karşı bu tutumları
    insanların sadece nefislerinden
    kaynaklanır

    nede olsa gök tanrı

    istediğiniz gadar garı zikebilirsiniz demesede bir

    yasakta yok

    tabi dinde gereken yasaklar olunca
    insanlar nefislerini dinleyip

    yanlış yöne savruluyorlar

    nefis gerçektende aşılması gereken
    çok büyük bir sorun

    bütün şöhret cinsel açlık

    para gibi istekler ondan gelir

    ve o kibir sahibidir

    Allah nefsi yarattığında nefse

    sen kimsin ben kimim diye sorduğunda nefis kibrinden cevap vermemiş
    belirli bir müddet cehennemde yandıktan sonra ise

    “Ey nefis, bildin mi ben kimim sen kimsin?” Nefis ALLAH Teala’ya cevap verdi: “Sen sensin, ben de benim

    yani nefis üstünlüğü kabul etmemek için yırtınıyor

    mesela bize burada gönderilen tcma
    liderimiz olarak görüyoruz

    fakat nefsi kötülükte olanlar

    onu kıskanıyor ve bok atıyor
    çünkü nefis üstünlüğü kabul etmez

    Allaha iman etmekte nefsi kudurtur
    çünkü senden üstün olduğunu kabul ettin

    kainatın efendisinin senden üstün olduğunu kabul etin

    yahut kendinize iyi davranmanızı
    asla biri ile tartışırken özür dilememenizi ve haklı olduğunuzu ispatlamanıza sizi zorlayan o dur

    fakat sakın burada şu anlaşılmasın

    nefis yabıyo aaa ben zuçlu değilim

    be gerizekalı onu o hale getiren
    pazar malı sensin

    o yüzden nefise dikkat edin kardeşlerim

    kendinize acımayın

    disiplinli olun çok uyumayın
    çok yemeyin

    acımayın olum kendinize

    nefsinize daha fazla güç vermeyin

  • oneofthepeople dedi ki:

   Kanka heyecanlanman çok normal.Heyecanını bastırmak yerine onu sev.Sen heyecanınla mükemmelsin.Alfa piçliğini takınamıyorum falan.Sırf bundan dolayı saha görevini yapmakdan vazgeçmek kendine ihanet olur.Sen korkularını aştıkca o heyecanda kalmayacak.Ayrıca betamıyım falan diyosun biraz kafan karışmış.Yazılanları anlamaya çalışıp çamur atmak veya saldırmak yerine kendini iyileştirmeye çalışıyorsan Omegaya doğru kayan bir omega-betasın demektir.Yorumunu atalı epey olmuş belki şuan hayatta çok farklı bir noktadasındır.Yazdığıma denk gelirmisin bilmem.Fakat senin sorduğun sorudan cevap bulabilecek belki başka insanlar vardır.Blogun altında sorular sorup cevapladığımız,bildiklerimizi paylaşıp kardeşlerimizle birleştiğimiz sürece varız.Yazılara öküz-tren ilişkisinde bakıp okuyup okuyup çıkmamak lazım.Yorumlayıp kısacası alabildiğimiz maximum olayı alabilmemiz lazım.Selametle.

 4. Jacob Frye dedi ki:

  “Onlar sağırdırlar, dilsizdirler, kördürler. Bundan dolayı dönmezler…(Bakara Suresi, 18)”

  “İnsanların öylesi vardır ki; dünya hayatına ilişkin sözleri senin hoşuna gider ve kalbindekine rağmen Allah’ı şahid getirir; oysa o azılı bir “düşmandır”…(Bakara Suresi, 204)”

 5. Wallcroft dedi ki:

  Rule1:Don’t talk about alpha club.

 6. I Am That I Am dedi ki:

  Altın vuruşu arayanlar var. Nerede lan bu vuruş. Adam blogu bir gecede sonuna kadar okumuş son sayfayada ee altın vuruş bumuydu yazmış .d
  Altın vuruş tek başına birşey değil gerçekten sana yüklenenlerle doğru orantılı herşey. Bu blog sana hiçbirşey yüklememişse yani anlamamışsan geri zekalı altın vuruşta sana hiçbirşey vermez.
  Ne kadar çok şey özümser ve ne kadar çok hakikati fark edersen altın vuruş gerçekleştiğinde de harekete geçececek şeyler o kadar fazla olur.

  Hiçbir şeye gereken elektiriği sağlasan bile hiçbir şey olmaz neden çünkü harekete geçecek birşey yok ortada. Altın vuruş sadece bir elektirik bir enerji sen bir hiçsen hiçbirşey olmaz.

  O yüzden altın vuruş peşinde koşmak yerine yükleyebildiginiz kadar çok şey yükleyin kendinize yoksa altın vuruş sadece bakkala kadar yürümeni sağlar çünkü yapabildiğin yek şey o aq

 7. 8 dedi ki:

  Şunu da unutma : Olayları bilmen, sadece durum farkındalığı yaratır.
  Bazen içgüdülerini bastıramazsın…”

  Dişilerin ne kadar hain olduklarını bilmek, yaptıkları testleri görmek ve bunun gibi bir çok şeyi bilmek sadece farkındalık yaratır demek istemiş.
  Yani olayları sadece okuyup alfa olmayı bekleyenler var ise yanlış yaptıklarını farketmelerini istiyorum.
  Bazen içgüdülerini bastıramazsın dediğinde ise betalardan bahsettiğini düşünüyorum. Yani beta olup bu blogu kız amacı için okuyanların ” ula o kadar okudum hala elimi sikiyorum” diyenlere demiş olabileceği gerçeği de var bilemeyiz.
  Beyler tekrar söylüyorum yaptığınız hataları yapmaktan vazgeçin bende vazgeçeyim, hep birlikte vazgeçelim. Biz düşman değiliz blogta birbirine saldıranları görmek istemiyorum, birilerine birşeyleri kanıtlama isteği o kadar sokulmuş ki öyle törpülemişler ki cidden insan acıyor amk.
  Ve şunu söylememde fayda var. Ciddi olmak küstah olmak, alfa olmak değildir. Alfa, üzerine basılarak söylenmiş ki bende altını çiziyorum yaşam biçimidir.

 8. 8 dedi ki:

  Düzeltmek istediğim bir şey var. Bazen içgüdülerini bastıramazsın cümlesi betalara değil tamamen herkese hitap ediyor.
  İçgüdü derken bizim bu yazıyla tanışmadan önceki hal ve hareketlerimizi bize yaptırmaya zorlayan davranış ve düşüncelerimizi kasteddiğini görmem zor olmadı.
  Tcmanın bize yaptığı şey eskiden annelerimizin bize yaptığı şey ile aynı beyler. Annemiz bilinçsiz bir şekilde kızların bize karşı kurduğu savunma mekanizmasını bastıracak özelliklerimizi törpüledi.
  TCMA ise törpülenen özelliklerimizi gün ışığına çıkartmaya çalışmış.
  Yani özetle , bazen içgüdülerini bastıramazsın dediğinde eskiden olan korkak tavır yada kızların üzerine fazla düşmemiz gibi özelliklerimizi bazen bastıramayacağımızı vurgulamış. Yeterince iyi açıkladığımı düşünüyorum herkesin amacına ulaşması dileğiyle.

 9. Oneofthepeoplw dedi ki:

  “Şunu da unutma : Olayları bilmen, sadece durum farkındalığı yaratır.
  Bazen içgüdülerini bastıramazsın…”
  Beyler bu kısmı yorumlayamadım birisi mantıklı bir açıklama yapabilir mi lütfen?

 10. Oneofthepeople dedi ki:

  “Bir “Beta” asla değişmez”
  300 spartalıda malisli efıaltes vardı hani kambur hain. Spartadaki doğuştan anormallikleri olan bebekler öldürülürken annesi bunun hayatta kalması için spartayı terketmiş buda zaman geçtikten sonra eski asker olan babasının mızrak ve kalkanıyla leonidasın ordusuna katılmak istemişti.
  -kardeşliğe girmek isteyip pastadan pay alabileceğini zanneden beta-Kalkanını kullanamadığından savunma birliğine uyum sağlayamayacağı söylenip reddedilmişti.Asker olamayacağını bilmesine rağmen acısından “bunun ona çok görüldüğünü” düşünüp 300 askerin arkasındaki gizli geçidi zenginlik,kadın ve bir “askeri üniforma”
  -açlık- karşılığında cömert bir tanrı olduğunu söyleyen kserkses e söyleyerek spartalılara ihanet etti.-Siktir edilince hastalığı ifşa oldu ve kim olduğunu ortaya koydu-
  E şimdi al bu filmdeki izlerken mide bulandıran betayı, yapıştır buradaki anlatılanlara.
  “Bir ”beta”nın asla değişemeyeceği de gayet güzel bir şekilde görüldü.”

Yorum yazın...