” ”Kaybedecek hiçbir şeyi olmayanın kazanacak çok şeyi olurmuş.” diye bir söz geldi mail’den bana…
Dişiler aciz varlıklardır ve güçsüzlerdir.
Onlarla konuştun diyelim ve -kendine göre- rezil oldun ; dişide problem olduğu hiç aklına gelmedi.
Eee ?
Bir şey değişmedi ki…
”Fak yu bestırd” deyip kızılderili çığlıklarıyla yerde yuvarlansan dahi siklemediğin sürece hiçbir problem olmaz.
Bu da buraya bir not olsun.
Dişiler canın sıkıldığında saracağın, sevişmek istediğinde seks yapacağın, muhabbet istediğinde muhabbet edeceğin, senin hizmetin için olan varlıklardır.
Onlara fazla değer yüklersen, seni sikerler.
Bu kadar basit…
Şu sözler çok önemli, bu nedenle tekrarlamam gerekli:
-Birisine vazgeçilemez olduğunu hissettirdiğin an ilk vazgeçtiği kişi sen olursun.
-Hayat önümüze iki ilüzyon sunar : Aşk ve Masumiyet… Bu ikili de kadınların en büyük silahlarıdır…
-Hayatta yaşadığınız her türlü problem doğrudan veya dolaylı olarak bir dişiyle ilgilidir.”

Bir sonraki diziye geçmek için tıklayın!

41 Yorum yazıldı.

 1. Murat dedi ki:

  Hayatta yaşadığınız her türlü problem doğrudan veya dolaylı olarak bir dişiyle ilgilidir.

  O dişilerden biri de genellikle annemizdir.

  • Alpha B13 dedi ki:

   İbret aldım şükranlar.

  • 2000 model dedi ki:

   Babaannem tarafından ciddi ciddi anam ve bende sikildik. Benim hayatımın 12 yaşından 16 yaşına kadar böyleydi . Sakın babaannenizin sizi sikmesine izin vermeyin sonuçları ağır oluyor.

  • Jacob Frye dedi ki:

   Senin anladığın şeyi kastettiğini sanmıyorum. Tamam tabiki törpülenmen yüzünden bir çok problem yaşıyorsun ama burada “hayatta yaşadığınız hertürlü problem doğrudan veya dolaylı olarak bir dişi yüzündendir” dememiş; “İlgilidir” demiş.
   Burda farklı bir anlam kastediliyor. Yani hayatta kafana taktığın problemler dişileri konu alıyor. Onlar yüzünden değil onlar için problemler yaşıyorsun. (sadece bu cümle için konuşuyorum)

   Misalen tipsiz olduğunu düşünüp bunu kafana takman veya muahbbetinin kötü olduğunu görüp kafana takman gibi problemler doğrudan veya dolaylı olarak dişilerle ilgilidir.

   Neden yakışıklı olmak istersin ? Umuyorum erkekler için değil.
   Dişiler için yakışıklı olmak istersin.

   Neden muhabbetin iyi olsun istersin ? “Arkadaşlarımla iyi vakit geçirmek için” felan diye kıvırabilirsin ama dolaylı olarak sadece dişileri konu alır bu problem. Emin ol libidonun insaları kışkırtmadığı bir evrende yaşıyor olsaydın bu problemi siklemezdin bile.

   Şimdi toparlıyorum:
   Verilmek istenen mesaj; Her türlü problem dişilerle ilgiliyse.
   O halde dişileri siklemezsen problemride siklemezsin.

  • Jacob Frye dedi ki:

   Senin anladığın şeyi kastettiğini sanmıyorum. Tamam tabiki törpülenmen yüzünden bir çok problem yaşıyorsun ama burada “hayatta yaşadığınız hertürlü problem doğrudan veya dolaylı olarak bir dişi yüzündendir” demiyor; “İlgilidir” diyor.

   Burda farklı bir anlam kastediliyor. Yani hayatta kafana taktığın problemler dişileri konu alıyor.
   Onlar yüzünden değil onlar için problemler yaşıyorsun. (sadece bu cümle için konuşuyorum)

   Misalen tipsiz olduğunu düşünüp bunu kafana takman veya muahbbetinin kötü olduğunu görüp bunu kafana takman ve bunlar yüzünden kendine olan güvenini kaybetmen gibi problemler doğrudan veya dolaylı olarak dişilerle ilgilidir.

   Neden yakışıklı olmak istersin ? Umuyorum erkekler için değil.
   Dişiler için yakışıklı olmak istersin.

   Neden muhabbetin iyi olsun istersin ? “Arkadaşlarımla iyi vakit geçirmek için” felan diye kıvırabilirsin ama dolaylı olarak sadece dişileri konu alır bu problem. Emin ol libidonun insaları kışkırtmadığı bir evrende yaşıyor olsaydın bu problemi siklemezdin bile.

   Şimdi toparlıyorum:
   Verilmek istenen mesaj; Hayatta yaşadığınız her türlü problem dişilerle ilgiliyse.
   O halde dişileri siklemezsen problemde yaşamazsın.

   Işte blogunda ilk değindiği konu bu yüzden dişiler.*

   • Francisco Lachowski dedi ki:

    amk böle yorumları not defterine kopyalıyorum

    baktım kafam kötü okuyup kendime geliyorum

    güzel geliyor

   • Jacob Frye dedi ki:

    Ekleme yapıyorum ki kafanıza daha iyi otursun.
    Ayrıca yukarıdaki yazının anlam eksikliginide gidermiş olucam.

    Şimdi yukarıda erkeğin dogrudan veya dolaylı olarak problem yaşamasının sebebinin annesinden dolayı değil KİZLARA FAZLA DEĞER yüklemesinden dolayı kaynaklandığını söyledim.
    -Elbet annenden dolayıda yaşıyorsun ama o cümlede kast edilen o değil. Annen hariç bu sefer .d-

    Ama örnekler pek yeterli olmadı.
    Gelişim evrelerini okuyunca kafamda şimsekler çaktı bende buraya geri döndüm.

    Şimdi erkek, gelişim evresindeyken hayattan bazı büyük tokatlar yiyor. Bu tokatları yemesinin sebebi dişilere fazla değer yüklemesinden başka birşey değil.

    Erkek dişiye fazla değer yükledigi için dişinin onu terslemesi siklememesi reddetmesi süründürmesi terk etmesi gibi olayların hepsi erkeğin hayattan çok büyük tokatlar yemesine sebep oluyor.
    Ve bunun sonucunda erkek mükkemmel özgüvenini kaybediyor.

    Ama eğer onlara fazla değer yüklemeseydi teslendiginde umursamazdı ve dalga geçer eğlenirdi. Ne özgüveni yıkılırdı nede kendine inancı.
    Yani erkeğin sikilme işlemi diye birşey asla gerçekleşmezdi.
    -Hatta bu sayfada da onlara fazla deger yuklersen seni sikerler diyor. Yani gelişim evrelerinde fazla değer yükledik ki sikildik.-

    Ek olarak onları siklemediginden ne tipini takıntı haline getirirdi ne de konuşma yeteneğini. Sikine göre takılırdı.

    Yani verdiğim örneklerdeki erkeğin direkt olarak dişi tarafından sikilmesini konu alan problemler doğrudan dişilerle ilgili oluyor
    Bu sikilmeler sonucunda özgüveninin yıkılması ve buyüzden hayatta karşılaştığı şeylerin üstesinden gelememesini konu olan problemler de dolaylı olarak dişilerle ilgili oluyor.lira

    Anlıyacagınız; ya dişilere fazla değer yüklediğinden dolayı problem yaşıyorsun.
    Ya da dişilere fazla değer yükleginden dolayı yaşadığın problem yüzünden problem yaşıyorsun

    Önceki özeti tekrar yazıyorum:
    Hayatta yaşadığınız her türlü problem dişilerle ilgiliyse.
    O halde dişilere fazla değer yüklemezsen problemde yaşamazsın.

    • Workout King dedi ki:

     Örnek olarak yüzünde sivilce çıktı ve sen bu yüzden dışarı çıkmak istemiyorsun. Aslında dışarı çıkmak istememenin sebebi sivilcen değil, kızların seni sivilcen yüzünden değerlendirmesi. Eğer kızları iplemeyip dışarı çıkarsan bir problem yaşamayacağını söylüyor yazar.

   • CaptainBlack dedi ki:

    Tuttum seni koçççç

   • Alpha yolunda dedi ki:

    adam konunun anasini sikmis hakli pic

 2. Alfa adayı dedi ki:

  Alfa erkeği romantik olmaz mı? Sevgilisine hediyeler alıp sürprizler yapmaz mı? Yoksa yapar da onların da mı tüyosu var??? Blokta kimse kalmamış sanırsam ama yazayım belki cevap gelir..

  • AssKicker123 dedi ki:

   Kıza değer veriyomuş gibi görünmeden süprizler yapabilirsin ama sana tavsiyem kızı mutlu etmek için zamanını fazla harcamaman dostum. Sikinin keyfine bak

  • Emir dedi ki:

   Niye hediye alayım amk, bilmiyorum belki ruhumun öküzlügüdür fakat aşık olduğum dönemler hariç hiç sevgilime hediye alayim diye düşünmedim yani kızın buna da ihtiyacı yok. Surpriz yapmak istiyorsan romantik olmak zorunda değilsin. Manipulasyonla felan bile onu şaşırtabilirsin.
   Birçok yol var fakat bunları aklından sil yoksa bir kizla karşılaştığında ve sevgili olduğunda süpriz felan yapabilirsin 😀
   Ayrica tüyo felan veriyor burda ama bilinçaltında daha çok şey var, yani asıl bilgiler oraya gidiyor.

  • Dead Man dedi ki:

   sevgili alfa adayı dostum tabularını yık sana zamanında kızlara hediyeler al sürpriz yap hoşlarına gider gibi tabu yerleştirmişler sana ve suan alfa kavramını anlamaya çalışıyorsun ama alfa kavramı kavranmaz yaratılır kafanda nasıl bir alfa kavramı yaratırsan öyle olursun her alfa farklıdır tabuları yık hediye alıcağın sürpriz yapıcağın kızlar altın dişilerdir gerisi için değmez inan bana

  • 2000 model dedi ki:

   Bunları yaparken yanında mutlu ve heycanlıysa sorun yok

  • Aka dedi ki:

   Romantimz veya aşkın hareketlerle olan gösterimi… hediye alarak, çiçiçek vererek onun, uğruna araba kiralamak, burçlar gibi bilindik tahmin edilebilir konular seni doğrudan iyi çocuk yapar kısacadı yani niyetini gizle mesela karakterinden ödün vermeden hesabı ödeme, her insan eşittir. Haa onlar test yapıyor mu sen de yap gören herkez de kızlar üstünde denesin eğlenin amk…
   Mesela hesap geldi ilk önce hesaba sonra kıza bakın kızda hareketlenme varsa; çantasına cüzdanına uzanma doğru kız haa başka birşeylerle ilgileniyor veya mesajlaşıyorsa yanlış kız.
   İkincisine gelirsek kızlara yiyecek vermek alıyorsa sizden hoşlanmıyordur büyük ihtimalle, haa alımıyor ve bahane uyduruyorsa sizden hoşlanma olasılığı vardır çünkü sevdiği kişinin karşısında aç gözlü gözükmek kimse istemez.

 3. Said dedi ki:

  + What is life’s greatest illusion?

  -Innocence, my brother.

 4. biricikannecigin dedi ki:

  Hayatımda dolaylı olarak gelen problemlerden kacamadım usta onlardan geldiği sebebini reddettim benliğimi kandırdım

  • biricikanneciğin dedi ki:

   ne dolaylısı amk ya doğrudan gelenlere de baştan bulaşmadım ne kendimi kandırıyorum hala başlamadım bile. öğrendiklerim çoğu kişinin direk bakıp özümsediği şeylerdi daha yolun başındayım.

   kendime not: aldanıp durduğun yeter orospu çocuğu

  • Kendinden uzak dedi ki:

   Bu gün orospu çocuğu babamla tartıştık herkesin yanında bana hakaretler yağdırdı sırf bir bisikilerin tekerleği için tam yolda bisikleti götürürken bağırarak BEN SENİN GİBİ OLMICAM OĞLUMA PARADAN DAHA DEĞERLİ OLDUĞUNU HİSSETTİRİCEM DEDİM oda bok yaparsın dedi bende görüşürüz dedim şuan evde yalnızım eve gelince bana bağırıcak üstün ebirde bilgisayarmı oynuyorsun şerefsiz diyecek ama benim sikimde değil eğlenceme bakarım amk kimseden korktuğum yok kaybedeccek birşeyim yok sizede önerim kimseden umut beklemeyin kimseye kendini kanıtlamayın çünkü Herkes orospuçocuğu kendi menfatlerindeler hepsi ama biz kardeşlerim bu orospuçocuklarından ayrıyız dünyayı verseler sizi satmam yaşadığım her olay beni size bağlıyor.

   • Dikta dedi ki:

    Hayatındaki bütün hedefler için her zaman çalış ..
    Hedeflere ulaşsan bile çalışmaya devam et ..
    Gerisi gelecektir kafana takma .
    Başına gelecek kazalar, aksiljkler , insanların lafları vb. Seni asla çalışmaktan alıkoymasın ..
    Senin yaşadıklarının başka versiyonlarını bende yaşadım .
    O yüzden bu yorumu yazmak istedim .

 5. Emre dedi ki:

  Şunu anlayın amk alfa erkeği sap değildir,tabiki romantiktir.Fakat seni onlardan ayıran bir özelliğinin olması gerek değil mi?Gidip 5000 tllik hediye alsalar bile dişi bir zaman sonra ondan sıkılır.Fakat senin 5 liraya aldığın bir peluş bebeği belkide evlenene kadar saklayacaktır.Neden mi?Sen sunumunu iyi yaparsın,fakat dişiye özel hissettirmezsin(bunu direk bebeği kucağına atıp al hediyen diye düşünenlerin amk).Düşünsene hediye alıyorsun ama dişinin beyni allak bullak oluyor.Hediye ile amk sunumu güzel yapılmış bir hediye.

 6. Arga dedi ki:

  Aşk kadar rant sağlayan başka bir piyasa yok.Altın dişi,sizi bilinç altına sembolize ettiği sürece sizden başka bir nesneye ihtiyaç duymaz (BENCE)

 7. CA12 dedi ki:

  Hayatta yaşadığınız her türlü problem doğrudan veya dolaylı olarak bir dişiyle ilgilidir.”
  İbretlik cumle milyon tane anlam çıkarırsın kendine.

 8. TAHA dedi ki:

  Şu ana kadar anladım, özümsedim ama iltifat meselesini çözemedim. Düşüncem şudur ki yerinde iltifat edilmeli, yerinde dalga geçilmeli, küstahça davranıp beyin dıbcıklaması yapılabilir

  • Jacob Frye dedi ki:

   Denesene kanka, bi dene iltifat etmeyi bi dene ama elde ettiğin sonuçları burda paylaşma.
   Çünkü cidden seni hangi pozisyonlarda ve nasıl siktiğini hiç merak etmiyoruz

   • Pink Floyd dedi ki:

    Küstahça iltifat tadında yapılırsa sorun oluşturmaz bence. Bir kıza “saçların çok hoş olmuş, koca burnunu gizliyor.” demekte sakınca olmamalı.

   • Francisco Lachowski dedi ki:

    adam şaşırtmaktan bahsetmiş moruk

    ama iltifat yerine sözsüz

    kapı açma

    hesabı ödeme gibi seni önemsiyorum havası yollanırsa daha iyi olur

    sözle söyleme ona sadece ona değer verdiğini düşündür

    ama kesin olarak değil o sadece düşünsün

    iltifat gerçekten kullanılmaz knk

    yani kullanırsın işe yarar

    (iyi bir şekilde ayarlarsan)

    ama onlara iltifat etmek iğrenç

    zaten iltifat ederken kusman lazım

    yarak gibi hissetmen lazım

    biz iltifat yerine

    centilmenliği kullanarak sevgi hayali kurdurup

    dalga geçip amınakoymayı tercih ediyoruz

 9. AlfaMale dedi ki:

  Birisine vazgeçilemez olduğunu hissettirdiğin an ilk vazgeçtiği kişi sen olursun.
  -Hayat önümüze iki ilüzyon sunar : Aşk ve Masumiyet… Bu ikili de kadınların en büyük silahlarıdır…
  -Hayatta yaşadığınız her türlü problem doğrudan veya dolaylı olarak bir dişiyle ilgilidir.”

 10. Aka dedi ki:

  Hayatta yaşadığınız her türlü problem doğrudan veya dolaylı olarak bir dişiyle ilgilidir.” burdan çıkarılacak ders

  Problemlerinizi dişilerden bağımsızhale getirmek, ve onları daha kolay çözümlere
  Kavuşturmak. Peki hala yaşadığınız tüm problemlerin dişilerle alakalı olmasından emin misiniz

 11. Francisco Lachowski dedi ki:

  Nefsiniz

  yahut betanız bunlaru aşmanız gerekmekte
  ve bunu zaten biliyorsunuzdur

  araştırdım ve kesin olan bilgilere göre
  nefsi yahut betayı güçsüzleştirmenin
  ve sesini kısmanın Allahın yardımıda olursa
  onu yok etmenin 5 yolu

  1.az yemek yahut canının çektiği bir şeyi yememek
  cips bok şarap gibi

  bilirsinizki Adem eğer yasak Ağaçtan elma
  yemeseydi bunlar olmayacaktı
  insanın nefsin en büyük zaafı yemektir

  yani siz kendinizi gereksiz yemekten kısın
  ve nefsiniz kudursun acı çeksin yahut beta
  bir daha yahut beta deimcem siz istediğinizi
  çıkarın (nefsin beta olup olmadığını bilmediğim için dedim)

  2.az konuşmak hani güç açlığı vardırya

  mesela bildiğiniz mükemmel bir espri vardır

  hatta o an oradaki çok güzel fıstıklarıda güldürüp etkileyebilecek bir espri fakat
  yapmayın yaparsanız insanlar gülmeyecek çünkü
  kimse betalardan etkilenmez orada o espriyi yapmak için ıkınan alfanız değil
  betanızdır nasılmı anlarsınız

  alfa ıkınmaz olum yani söylemek için beklemez bile
  çat çat çat siker geçer
  fakat siz zaten betanızmı alfanızmı anlarsınız

  boş yere konuşmayın bu 2

  3.yalnız kalın yani cluplara akıp karılarla
  dans etme ihtiyacı budur

  edin fakat alfanızdan gelmedikçe etmeyin

  nasıl anlayalım amuha goduuum

  merak etme alfa söylerse anlarsın o isterse
  yaptırır merak etme kumki
  onun ihtişamı direk anlaşılıyor zaten
  emin ol şuan o içinden gelen
  ortama dalma hissi alfa değil
  bundan emin ol

  3 müydü lan bu aynen

  4. az uyumak hani şu 8 saat uyku yalanı vardır ya

  sırf sizin zamanını kısıtlayıp biraz daha gevşek
  yapmak için söylenir bu

  halbuki bir insanın 5 6 saat uyku ilede çok sağlıklı bir yaşam sürebileceği kanıtlanmıştır

  yani sistemin 8 saatine inanıp göt şişirmeyin

  ve nefsiniz delirecek bunları yaptığınızda
  canı o kadar konuşmak o kadar yemek
  o kadar uyumak o kadar toplum içine girmek
  isteyecekki kudurarak afkuracak

  sizde ona afkur köpek diyeceksiniz
  demezseniz siz afkurursunuz ve o size afkur der

  5 ise önemli olanı o yüzden ayrı yazdım

  Allah yolunda hayatı anlama çabası ona hizmet
  etme çabası onun eserlerine bakarak

  ne dediğine anlam verme çabası

  onun ışığında çalışıp alın teri döküp
  gerçek kardeşlerinle birlikte salatı ayakta
  tutma çabası

  yani hakikati bulma çabası

  dikkat edin hiç birisnde yapmak demedim
  çaba dedim

  çünkü siz sadece çabalayabilirsiniz
  sizin yapmak gibi bir gücünüz yok

  siz ancak çabalarsınız ve bunu Allah görür
  ve size acırsa yaparsınız

  o yüzden sürekli çalışın her şey için

  (her şey için derken amacınıza sizi iletlettirecek her şey için dedim amk)

  tanrının merhameti sizinle olsun

  :SD:SD:WF olum kilisedeki savaşa gitmeden önce
  arkadaşına son sözü söyleyen papa gibi oldum lan
  saf.d:F:F: A:SF :SD

  n

 12. anamın suçu yok dedi ki:

  okuyun lan orospu cocukları kültürlenin az

 13. I Am That I Am dedi ki:

  Çok uzun süredir blogtayım ve yıllardır yanlış okuduğum bir cümleyi şuan farkedebildim.

  Belki siz benden çok daha iyi analizler yaprak benim yanlış anladığım bu cümleyi çok daha çabuk fark ettiniz. Belkide hepiniz aslında biliyorsunuzdur.

  Fakat ben yinede yazıyorum.
  -Birisine vazgeçilemez olduğunu hissettirdiğin an ilk vazgeçtiği kişi sen olursun.

  Bu cümle hep aklımda birisine benim vazgeçilmez olduğumu hissettirirsem ilk benden vazgeçeceği şeklinde kaldı.

  Fakat bu cümlenin Freud’ tan alındığını farkedip cümleyi birde ondan okudum.

  -Bir kişiye vazgeçilmez olduğunu hissettirirseniz, ilk vazgeçeceği insan siz olursunuz

  Böyle yazıyordu. Yani karşındakine ondan vazgeçemeyeceğini hissettirirsen ilk vazgeçtiği kişi sen oluyorsun.

  Dediğim gibi belki de hepiniz çoktan fark ettiniz belki de ekstra üzerine düşünülmesi bile gerekmeyen bir cümle olarak direkt anladınız ve geçtiniz.

  Fakat ben yinede yazayım dedim

  -Requiescat İn Pace

 14. Starter dedi ki:

  ”Fak yu bestırd” deyip kızılderili çığlıklarıyla yerde yuvarlansan dahi siklemediğin sürece hiçbir problem olmaz.

  Başka insanlar hayat felsefesi haline getirebilir.Biz değil.Bizim için çok daha basit…

 15. Taha dedi ki:

  Kazanmayı delicesine isterken bir yandan kaybetmeye de hazırlıklı olun ki mücadeleniz daim olsun zaten önemli olan da bu.

 16. I Am That I Am dedi ki:

  -Birisine vazgeçilemez olduğunu hissettirdiğiniz an ilk vazgeçtiği kişi siz olursunuz

  Bir insana ne yaparsan ondan vazgeçemeyeceğini hissettirirsin ?
  Ona çok çok fazla değer verirsen değil mi ?

  İşte bunu minimalize etmek lazım çünkü bu madde sadece bunu hedeflemiyor.
  Şimdi birisine %1 oranında değer verdiğini düşün -yukarda açıkladığım olaya göre- bu ne demek ? O kişinin senden vazgeçme kolaylığı %1 arttı demek yani sen umursamaz karakterinden çıkıp birilerine değer verdiğin zaman, verdiğin değer kadar karşındakinin gözünde değersizleşiyorsun.

  Fakat şöyle yapalım değer verdiğin kadar vazgeçilebilirleşiyorsan o halde umursamadığın kadar vazgeçilemez olucaksın.
  Burdan bu anlam çıkıyor

Yorum yazın...