”  http://www.youtube.com/watch?v=aa1Ej_Vqv0A
Bu dişi beta mı, omega mı, altın mı ?
Herkes gerekçesiyle birlikte yazsın bu başlık altına ; geceyarısı kontrolleri yapacağım.

En dı fakin vinır iz:
”Tam bir omega çünkü bir beta gibi bütün silahlarını savaş alanına sürmemiş ve betalardaki gibi boş bir özgüvenle kasılıp ben mükemmelim havalarında değil, bilhassa beden dili özgüven eksikliğini gösteriyor klipte rahat hareket edemiyor istemsizce sürekli hareketlerini kısıtlıyor buda omegalardaki özgüven eksikliğine karşılık geliyor”
Tespitler gerçekten güzel…
Çoğu zaman kamera karşısında donup bakışlarını kaçırıyor ; hatta bir ara kıyafetini tutup öylece kalakaldı, dikkat edenlerin kaçırmadığını biliyorum.
Bir alfa erkeği tarafından bir altın dişiye dönüştürülebilir.
%100 altın dişi olabilir ; vücudu ve suratı da tam olarak altın dişi imajına uygun…
İyi ve egosuz bir dişi olduğu çok açık…
Bitirici mimikleri var ; fakat güveneceği bir alfa erkeği olmadan kendi özüne o da kavuşamayacaktır.
”Birkaç dakikada tavlanacak tiplerden” demek istemiyorum fakat hayatında iyi bir erkeğe duyduğu özlem gözlerinden belli…
Uzun süreli bir ilişki ve güzel günler yaşatacağı kesin ; bir altın dişiye de dönüşürse hayat arkadaşı olabilir.
En sevdiğim dişi tipidir.
Gerek fizik, gerek duygusal-zihinsel yapı itibariyle…”

Bir sonraki diziye geçmek için tıklayın!

50 Yorum yazıldı.

 1. Gürkay dedi ki:

  bu dişi altın bence bilemediysem de şimdiden özürlerimi sunuyorum 😀

 2. oğuzhan dedi ki:

  bence bu dişi omega çünki klip başlangıcından itibaren erkeğe karşı bir çekimserliği var g
  duruyor ve duygularını ilk başta dile getirmekten çekiniyor bence bu dişi omega

  • Erkin dedi ki:

   Adamla yan yana şarkı söylüyor.Ben çekimserlik göremedim.

   • emre dedi ki:

    Bu dişi tam bir omega çümkü klip başına dikkat ederseniz zaten çekimser vw utangaç olduğunu anlarsınız ayrıca klipte adamla yan yana duruyor ama bir beta gibi sarılmalar öpmeler.falan yok sadece yanında ve şarkı.söylüyor oturduğu kısımlarada bakarsanız anlaşılıcak bi durum zaten

 3. Erkin dedi ki:

  Bence altın.Çünkü klip boyunca o arabaların etrafında fink atan beta kezbanların olduğu hiçbir karede yok.Vücut dilini çok güzel kullanıyor ve gülümsemesi bir harika.

 4. Hasan dedi ki:

  bence bu dişi omega çünkü hareketleri aşırı değil dikkat çekmiyor gülüşleri mimikleri çok içten ve saflığını ortaya koyuyor bakışlarını kaçırması da cabası . saygılarımı sunarım

  • osman kaan dedi ki:

   katılıyorum hasana kadının içinde yüzde 30Altın dişilik var ama yüzde 70 i hala omega

 5. ahmet dedi ki:

  bence beta ilk gördüğümde kafamda duydum bunu..arabanın yanında dans eden göbeği açık kızda omega.

 6. Can dedi ki:

  Omegalığın dibine vurmaya yakın,özgüven eksikliğini,ikilimde kalmış davranışlarını,çektiği acıyı samimi ama sahte gülümsemesinin arkasına atmaya çalışan bir omega duygusal bir yaklaşımla rahatça yola gelebilir…Ayrıca şarkının değişimle ilgili olması iyi bi gönderme 😛

 7. Hasan dedi ki:

  omega bence

 8. Burak dedi ki:

  Bence omega çekimser davranıyor ama iyi güzel kız

 9. WannaBeAlpha dedi ki:

  Ciddi bir özgüven eksikliği yaşıyor.Kendini kanıtlamak için kasılmış , “Acaba beni beğenirler mi ya napsam .ss Dur en iyisi şirin gözüküp götü kurtarıyım” mentalitesinde.Güvende hissetmek istiyor ama odaklanma problemi yüzünden dikkati çok dağınık ve kafası aşırı meşgul , düzgün davranamıyor.Ondaki gerginliği alacak bir alfa erkeğine ihtiyacı olduğu açık.Klipte sorumluluk alamıyor , izleyicilerin dikkatini kendi üzerinde toplamaktan aciz bu yüzden liderliği zenciye bırakmış durumda.Tüm klip boyunca gerginliği sonucu yüzünde “Bitse de gitsek yha” ifadesi mevcut.

  Sonuç olarak sadece özgüven eksikliği yüzünden ne yapacağını nasıl yapacağını bilmiyor.Bu onun gergin olup başkası gibi davranmasına sebebiyet verirken , kendine güvenen biri gibi davranmaya zorlanmış olduğunu da gözler önüne seriyor.Muhtemelen biraz da deneyimsizlik çekiyor ve geçmişte insanlar önünde yaşadığı bir olay tramva olarak beyninde yer edinmiş.Vucüduna güveni var ancak yetersiz , beden dili çok kısıtlı ayrıca yapmacık.Bir altın kadar rahat ve özgüvenli değil ancak içinde bir potansiyel gözüküyor.Beta olacak kadar kezban ve çirkef değil.Erkeği törpülemeye dair herhangi bir davranışta bulunmuyor bilhassa saygı duyup güveniyor.Arada kalmış bir karakteri olmasına rağmen en çok girdiği sınıf Omega…Lider olmak gibi bir sorumluluk alamayıp yönetilmeyi bekliyor , bu da onu beta dişilere karşı daha savunmasız kılar.

 10. Berk dedi ki:

  Bence bir omega cunku klipte rahat hareket etmiyor hep cekiniyor duygularini tam olarak disa vuramiyor altin disi olabilir ileride.

 11. yılmaz dedi ki:

  yardım eli bekleyen bir omegaa dişiii

 12. Anıl dedi ki:

  Beta.

 13. Mesut dedi ki:

  omega… çekimser davranıyor ve şarkıdanmıdır bilmiyorum ama bana göre çok sakin hareket ediyordu Omega oldugunu buradan anladım.

 14. Alfa yolunda dedi ki:

  Tam olarak 100 de yuz altin degil. Ama altin disi olarak kullanilabilir.

 15. Abdullah dedi ki:

  Kendini adapte etme sorunu var ortama uygun davranamıyor rahat ozgur kendinden emin değil şarkının bir an önce bitmesini istiyor çünkü kameralar önünde durmaktan hoşlanmıyor bi yerde gozlerini kameradan kaçırdı ve ellerini kullanamıyor sürekli boşta elini koyacak meşgul edecek şey arıyor çünkü orda olmaktan rahatsız mimik ve jestleri çok samimi ve içten tam bir omega yonetemiyor yonetilmek isteniyor en sevdiğim .

 16. Alfa yolunda dedi ki:

  Omega Kavramını tam veremesede Giyimi Kuşagı Güzel Saf Lıgını Koyuyor ortaya Gülüşüyle Eglenceli Ve Yürüyüş Tarzı Minik Jesleri Var Kendini Fazla Kontrol Edemiyor Kontrol Ve Yüzü Herşeyi Yansıtıyor Hayatındak Birde O Odadan Başka Yere Cıkmadı Nerdeyse Şarkı Boyunca Odada Kaldı 🙂

 17. Recep dedi ki:

  Doğuştan gelen bir güzelliği ve bunun ona katıığı bir çekiciliği var neredeyse bir altın dişi olduğunu düşünüyordum fakat biraz utangaç ve fazlasıyla heyecanlı olması onu bu kategoriden uzaklaştırdı ve altın ama beta da değil geriye tek bir seçenek kalıyor omega

 18. gecgeltnk dedi ki:

  Tam bir omega . Beta olsaydı daha ünlü olurdu . Altın olsaydı o kadar açılıp ilgi istemezdi .

 19. Kazım dedi ki:

  Gülüşü mesela ilk başta gerçek gibi gelse de yapmacık olduğu ortaya çıkıyor.Göz teması kurmaya çalıssa da dayanamayıp göz kaçırma olayı patlak veriyor.Kadında özgüven eksikliği var.Bu yüzden kadına bakılınca yapmacık olduğu belli oluyor.Kendini kasmış her ne kadar rahat gibi gözükse de.

 20. Özgün dedi ki:

  Bana tam bir omega ile altın arasında sıkışmış gibi geldi ama büyük oranda bir omega gibi. Dikkat ederseniz hareketleri, mimikleri tam olarak yüzde yüz özgüvenli değil. Yönetilmeyi bekleniyor gibi bir havası var. Ancak içinde çok gizli bir cevher var. Her an bir altın dişiye de dönüşebilir. Dediğim gibi ikisi arasında sıkışıp kalmış ama biraz omega ağırlıklı.

  • biricikanneciğin dedi ki:

   analizine hak verdiğim nokta altına dönüşebilecek olması. ama bir dişinin güzel olması demek meziyetli, becerikli, iyi sevişen, seni mutlu edebilecek bir dişi olduğu anlamına gelmiyor kanka dikkatli ol

 21. AssKicker13 dedi ki:

  Kesinlikle bir omega. Yüz mimiklerinden ve hareketlerinden anlaşıldığı üzere özgüvenli değil ve gözlerini kameraya dikip şirin olmak için gülümsemeye çalışıyor. Ayrıca erkeğe karşı da mesafeli duruyor. 3:25 deki bakış ” yönetmen sarıl dedi annecim yanlış anlama çk ttlym .s”

 22. Tugay dedi ki:

  güzelliginden ve saflıgından altın dişi hissi veriyor başta fakat biraz dikkat edince bişilerin eksik oldugnu hissediyorsun ve omega olduguna karar veriyorsun

 23. THE KHAL dedi ki:

  Lanet bir omega 3 yagı lan bu

 24. biricikannecigin dedi ki:

  Saf omega, pek rol kesmez utandığında istemsizce başını one eğerek felan belli eder kendini olduğunu yansıtır dışarıya, beta dişileri gibi aldığı iltifatlarla fake özgüven inşa etmemiştir kendisine. saf bi omega dişisinede fazla rastlamadım, alfanızı kafeslemek için altın dişi taklidi yapan tipsiz kevaşelere bile daha çok rastlamışımdır.

 25. StrongBrain dedi ki:

  100 üzerinden 80’lik bir omega. Altın dişiye dönüştürülebilir. Fiziği, duruşu, güzelliği yerinde fakat bizim türk kezbanı popçular (bu bir örnektir) gibi insanları etkileyebilmek için götünü yırtmıyor. Gözlerinde şeytanca bakışlar sezemedim. Ben çok güzelim havalarında değil, bence kendisinin farkında. Ve kimseyi etkileme çabası yok. Biraz özgüven eksiği var buda onu Altın Dişi’den ayıran en büyük özelliği. Uzun süreli ilişki isteyen bir Alfa için gayet ideal ve özgüven kazandırılabilir.
  Ayrıca DipNot: Masumiyeti maske olarak kullanmıyor bence, aşırı bir motivasyon kaynağı olabilir.

 26. Alphaboy dedi ki:

  Omega çünkü özgüven yapbozlarının oturması lazım bunun içinde alfa erkeğine ihtiyacı var iyi bir dişi olduğu çok açık

 27. Beyaz Yıldız dedi ki:

  tam bir omegaaa çekingen tavırları erkeğin rahatlıkla yönetebilmesi ve de
  göz temasında kaçıp vücudunu küçükten ufaltan beden diliii

 28. Jacob Frye dedi ki:

  Kız bir omega bunda hemfikiriz tabi cevabı verilmiş bir soru olmasına rağmen hâlâ ” bu beta” veya “bu altın” diyenleri saymazsak. Büyük ihtimal klibi 31 malzemesi haline getirip işin özünü kaçırmışlardır.

  Başlangıç olarak; merdivenden inerken çok kasılıyor. Hersey yolundaymış gibi gözükmeye çalışırken aynı zamanda fazlasıyla tedirgin.

  Kendini saldırı altındaymış gibi hissettiği çok belli çünkü açıkca görüldüğü gibi ellerinin hareket alanı vücudunun üzeriyle sınırlı -araştırmamış olmama rağmen- bunun bir savunma poziysonu olduğunu garanti edebilirim.

  Ayrıca beden diline yapılacak en detaylı yorum bile “berbat” kelimesiyle sınırlı kalır.
  Ve klip boyunca kendini sürekli baskı altında hissettiginden 5 kişilik koltuğa bile tek kişi sığamıyor.

  Anı değerlendirip Klip çekimlerini eğlenceli bir hale getirmeyi bilmiyor bunun yerine heran hata yapabileceğini düşündüğünden dolayı da fazlasıyla endişeli. Bu nedenle dikkatli hareket etmeye çalışırken doğal olarak da tüm eğlenceyi kaçırıyor.

  Ama TCMA nın değindigi gibi egosuz bir dişi olduğu açık. Altın dişiye de dönüştürülebilecegine göre %70 bir omega tabirinden daha fazla potansiyele sahip.

  Neyse herşeye rağmen ezik bir omega işte fazla abartmaya gerek yok.

 29. ALFAYOLUNDA dedi ki:

  Ben blogları okumaya yeni başladım ve bu videoyu izlediğimde yani klibi neden bilmesemde sizin gibi açıklayamasamda bu kız omega dedim. Belkide alfa yolundayım gerçektende değişim hissediyorum

 30. mert dedi ki:

  Bu dişi bana göre omega.Çünkü bir beta ne yaptığını tam anlamıyla bilmez.Özgüvenli değildir.Aşırı utangaçtır.Elini kolunu nereye koyacağını bilmez(bu kendi yorumum).Ama bu kadın çekimser davranıyor.Dans falan da ediyor.SANIRSAM OMEGA.Altın dişi de olamaz.Altın dişi beni daha çok çeker kendine.Fazla çekici bulmadım ve utangaç buldum o yüzden omega demek istiyorum .Evet omega.

 31. He is learning life dedi ki:

  Bence bu kız omega merdivenden inişleri çok hazlı veya istekli inmiyor bir engeli var gibi hareket ediyor kendini ifade edemiyor yürüyüşlerinde bir çkimserlik var bazı yerlerde ağzını açıp gülmesinde ki kendinde bir özgüven eksikliği gözüküyor orada gülerken gözlerini aşağıya çekiyor buda çekimserliğini belli ediyor

 32. Dikta dedi ki:

  Bu dişi omega…
  cunku agır dans edıyo ve utangaç biri..
  Utangaç biri olmasaydı illaki bazı yerlerde hareketleri aşırı coşkulu olurdu .
  Yani ona agır dans edeceksin veya agır hareket edeceksin talimatı gelmiş olsa bile bu kız bir beta olsa illaki bıyerde bazı hareketlerine engel olamaz coşardı. ( coskuku bir sekılde bazı yerlerde illaki kevase yanını gösterirdi )
  Ve bakısıda omega bakısını andırıyor.

 33. Utku dedi ki:

  Bu Disi Omega Gözlerini Kamera dan kaçırıyor ve dış görünüşü giyimi fiziği oldukca güzel ve elini durma olduğu yerde tutamıyorum eminim bu güzelde yemek yapıyordur haraketleri nazik bir dişi haraketleri kendini yönlendiremiyor yönetilmek İstiyor Bence Bu Kadar Bu disi Altın Dişi Yapilabilir Alfa Tarafından ama tam altın dişi olmaz benim düşüncem bu kadar 🙂

 34. StrongBrain dedi ki:

  Bu dişi 100 üzerinden 70’lik omega.. Doğru ve basit tekniklerle(rötuşlarla) altın dişiye çok kolay dönüştürülebilir. Fiziksel ve duygusal yapısı buna müsait. Biraz özgüven eksiği var. Bu problem giderildiği takdirde uzun süren mutlu bir ilişki yaşatabilir. Bana göre betalardan ayıran en büyük özelliği sahte bir mükemmellik yaşayarak karşısındakinin(kamera, seyirciler vb.) bilinçaltını etkilemeye çalışmıyor. Olduğu gibi davranıyor. Ve yine bana göre onun temiz bir omega ve basitçe altın dişiye dönüştürülebilebilir olmasının tek sebebi olduğu gibi davranan ve karşısındakini etkileme amacı gütmeyen bir dişi olması..

 35. Alpha Yolunda dedi ki:

  Tam bir beta bence. Bakışlarıyla felan karşıdaki bireyi etkileme çabası gördüm. Dudaklarını ısırması felan etkileme çabası var. Bir altın dişi buna ihtiyaç duymaz zannımca

 36. Ezio dedi ki:

  Şimdi bu bloğu okuyup belli bir seviyeye gelen bizler bile bu kadının kendini kastığını anlayabiliyoruz.Bile dememin sebebiyse şu dostlarım:gözlem ve analiz yeteneği bizlerden daha üstün olan dişiler…
  O halde kendimizi kasarsak,farklı biri olmaya çalışırsak yada cool olmaya çalışarak dişileri etkileme gibi bir çaba içerisine girersek yapmacık olduğumuz anlaşılır.

 37. Mr. Moriarty dedi ki:

  Bir klipten anlaşılır mı bilmiyorum, kadın beta yanını göstermemiş fakat çok yapmacık ve tatlı olmaya çalışıyormuş gibi. Belki de kendine güvensizliğini “tatlıyım yha” ayağına girerek kapatıyordur. Beta değil ama Altın dişi de değil, omega.

 38. Gerek Var Mı? dedi ki:

  Yaklaşık 2 saat önce başladım bu bloga. Küçük aralar vere vere hiç atlamadan sırayla birer defa okudum yazıları. Başlarda verileni reddettim. Yazardan hoşlanmadım ama kötü yorum yazacak cüreti de gösteremedim. Merak ettim ve merakımı çektiği için yazara saygı duydum. Ve videodaki dişinin omega olduğunu garip bir içgüdü ile bildim diyebilirim. Altın dişi kadar asil değildi beta kadar ucuz da değildi dedim. Sadece bundan yola çıktım ve anlık oldu. Evet zaten en başında %33.3 şansım vardı ama bu doğru cevabı öğrendikten sonra tüylerimin diken diken olmasını ne yapacağız?

 39. Keskin dedi ki:

  Altın çünkü bakışları ne istediğini bilircesine günümüz diğer kadın sanatçılar gibi kamerada bok varmış gibi bakmıyor.

 40. muhammed dedi ki:

  Bence bu kadın altın dişi kapasitesine sahip ve bu yolda ilerlemeye çalışan bir omega tipi . Hareketlerini kendinden emin yaptığını sanıyor içinde yapmacıklıklar mevcut , mimikleri bunun en büyük kanıtı

 41. Utku dedi ki:

  Bu dişi tam olarak bir omega kamerlardan gözlerini kaçırıp heyecanlı olması cok rahat anlaşılıyor çünkü elerine sahip çıkamıyor güzel bir mimik ile etkilemeyi biliyor bir beta gibi yalap şalap kullanmıyor ve bu hatun güzel bakımlı vücut acısından bile ve bir alfa tarafından kontrol edilmek istiyor alfasını arıyor gözleri öyle söylüyor. Kendim den eminim bu bir omega eğer değilse bille hatamı bulup tekrar izlerim

 42. AlphaMale dedi ki:

  Beta’ya yakın bi omega dişisi tam olarak değilse de betalik gördüm ama omega ya daha yakın jest mimik ve hareketlerinden cikardigim sonuç bu

 43. oneofthepeople dedi ki:

  Öncelikle uzun bacaklar, düzgün vücut hatları ile sağlıklı bir dişi olduğu belli. Hoş bir yüzü olması omegalardaki iyi niyete göz kırpıyor. Normal olan her erkeğin fiziksel beklentilerini karşılıyacak bir dişi. Uysal bir yapısı vardı klip boyunca. Erkeği sayesinde ütopyayı yaşıyormuş gibi sanki. Sonuç olarak hoş zaman geçirilebilecek bir omega. klibin sonunda ise dişimizin 1.65 boyunda olan Tinchy Stryder karşimizle kamera karşısında aynı boya gelebilmek için eğilmesi ne kadar uyumlu bir dişi olduğunun kanıtı asdsjs Klibinde değişimle alakalı olması manidar 🙂

Yorum yazın...