” ”Panpa öncelikle şunu sölemem gerekir ki birazda tip olucak ne biliyim. bazı etmenlerde var. Alpha olmak yetmiyor galiba. İddaa etmem fakat sölediğin karaktere uyduğumu düşnyorm. Hiçbirşeyi takmayan biriyimdir ve kendime güvenirim. Alfayım buraya kadar tamam . Ama tipin etkisi veyahut popülerlik burda bir faktör bana sorarsan. Ha sen diyorsan ilk pası sen at gelirler e o zaman zaten eöldir. Ama pussy magnet olmaktan bahsediyorsan araya deişik faktörler girer nacizane fikrim… ”
Alfa olmanın bu kadar basit bir şey olduğunu düşünen kaldıysa, şimdiden siktir olsun gitsin blogdan.

”Karılar seni tanımadığı halde abaza abaza kesiyosa ve kasiyer de anlattığın gibiyse yakışıklısın demektir bunun yunan harfleriyle ne alakası var. Çünkü onlarla henüz konuşmamışsın ki, onlara karşı üstünlük kurmaya yönelik bişey de söylememişsin. Demek ki ortada tiple alakalı bi durum var.”
1.90 boyundayım, geniş omuzluyum ve ince bir belim var ; uzun bacaklıyım felan…
Yakışıklıyım, cidden yakışıklıyım fakat hayatımın çoğu döneminde ”arkadaş” oldum.
Bu olayı çözdükten sonra olmaya başladı bu olaylar…
”Alfa çekimi” denilen bir olay var.
Sen kendine güvendikçe ve siklemedikçe gelişiyor.
Çekiyorsun dişileri…
Onların algıları sonuna kadar açık ve alfayı görür görmez tanırlar.
Senin bakışındaki alfalığı dahi gördükleri zaman yapışıyorlar.
Ayrıca beynin yaydığı dalgalarla felan da alakası var bu olayın…
Bir alfanın frekansı, hepsini boğar ; alfa da liderliği kolayca oturur.
Anladın mı yarram ?
Siktir git şimdi.

”Alfa olunca bütün kızlarla aranda cinsel bi gerilim olmak zorundamıdır panpa yani eğer tarifini verdiğin alfa erkeği gibi küstahça davranırsan etrafında normal bi kız arkadaşın kalmaz ki”
Bir gerizekalı da bu…
Moronlarla işim yok.
Anlamıyorsanız, baştan okuyun.
Aksi takdirde siktir olup gidebilirsiniz.
Bu gerizekalı da, her zaman küstah olacağız sanıyor işte.

”Tcma, kız sana ‘ayakta iken bir su getirir misin’ dese ne dersin? ”
”Otururken bir misyoner pozisyonu alır mısın?”
”Kalk kendin al orospu çocuğu!”
”Nereden getireceğimi söylemedin?” ; büyük ihtimalle anlamaz.
”Bu bir sevişme teklifi mi ?”
”Ben oturarak da boşalırım, nereye istersen oraya geç sen”
”Tamam yarram bekle” ; suyu alır gelir karşısında içerim.
”Niye ayağına kim sıçtı? (Haykırdım!)” ; aralıksız favorim, hala gülüyorum. Not: Aşağılardan gözüme çarptıkça gülüyorum.
”Bu bir misyon mu?”
”Kime göre, neye göre?”
”Anan da getirirdi”
”Su sayılmaz yarram ; 4. sınıf ingilizce öğretmenine sokayım xd xd”
”Hayır”
”Sen ayaktayken ben başka şeyler isterim ama?”
”Tabii ki” ; suyu getirir ve başka birine veririm içmesi adına, ”Kime getireceğimi söylemedin yarram” derim.

Lan daha çok şey yazarım da, haykırdığım cevaba hakaret olur diye yazmıyorum.
Yahu iş zekana, o anki keyfine kalmış…

”Tcma kendi düşüncelerini bizimkilermiş gibi aktara aktara biz o olduk neredeyse. kendiniz olun, sadece küçükken annenizin kızların ve masalların zararlarını silmeye çalışın. kendi mizacınızı tekrar su üstüne çıkarın. nefes alsın biraz. ”
Asla ama asla benim gibi olamayacaksın.
Zaten halen dişilere haddini bildirememen, kendin olduğunu gösterir.
Benim hiçbir aciz omegayı kendime benzetmek gibi bir çabam yok ; bir tane kusursuz dünyaya yeter.
Zaten, asla benzeyemeyeceksiniz.
Evet, şevkim kırılmaya başladı.
Çünkü halen güvenmiyorsunuz!
Bu artık beni aştı.
Artık benim sikimde değil.
Artık, eğlenmiyorum.

”Ya bu diğer hatun hani evine gideceğim. kız çok bağlanmış bana öyle böyle değil. amk bi de psikolojik sorunları mı ne var anlamadım. bugün evine gidecektim mesela akşam, kız bayılmış hep benim adımı sayıklamış. şimdi gidip bi de kıza çakarsam daha kötü olmasın? hani umursamaz olalım diyoruz da kız ben intihar edicem bilmem ne falan derse kötü olur.”
Hahahahaha…
Ölü adam…
Sen de bu kadar saf olacaksan, sana dişiler ve betalar tarafından her söylenene inanacaksan, onların tek amacının seni manipüle etmek olduğunu kaçırıp abazalığına yenileceksen, bu başlığı terketmenin tam zamanı…

”Bide sana bişey diyeceğim şuan ne kadar şaşkınım bilemezsin. Metro 2033 diye bir kitap var o kitapta bir karakter var adı han aynen senin dediğin gibi olm anlatamam dur bir paragrafını yazıcam:

Olduğun yerde kal diye Han sakin bir sesle emretti. Artyom donup kaldı, yabancının granit gibi sağlam iradesi karşısında kararlılığının, gücünün eridiğini hissetti.

Bir paragraf daha :

O ana kadar hiçbir şeye karışmayan Han, kendisiyle sözlü düelloya girişen adamla yüz yüze gelecek şekilde, koca bir adım atarak öne geldi, gözlerinin içine bakarak alçak bir sesle konuştu, bunu yapmaktan vazgeç, bana itaat et. Yoksa ölürsün.

Sakallının tehtirkar bakışı donuklaştı, kolları mecalsiz iki yanına iniverdi. Bu o kadar garip bir şekilde olmuştu ki, Artyom bir an bile kuşkuya düşmedi. Şayet adamı bir şey etkilediyse, bu Artyom un silahı değil, Han’ın sözleriydi.

Senin için bayağı uğraştım yazdım kitaptan bak bana söz ver bu kitabı oku çok şaşıracaksın kitabın yazarının rus olduğunu bilmesem sen yazdın sanıcam.

Han tam senin dediğin gibi bir alfa erkeği. aynı anlattığın gibi her sözü öyle etkiliki. Bu kitabı önceden bitirmiştim ve bu karaktere hayranım bugün yazına başladım 2 sayfa okudum çünkü her satırda aklıma Han geliyor. O benim idölüm.”

Alfa, insanların varolmasından beri var…
Fakat betaları-dişileri-ananızı (xdxd) aşıp, özünüzü bulmanın yolları benden ve bu blogdan geçiyor, sizin blogunuzdan!”

Bir sonraki diziye geçmek için tıklayın!

9 Yorum yazıldı.

 1. aspendossa dedi ki:

  sen dişilere evap verirken sürekli küfür ediyosun gerçekte ben bunları b başka kıza söylesem baya kavga falan çıkarırlar llerinden geleni fırlatırlar bende zaten öle kızlarla muhattap olmam ama bu mesele biraz kafama takılkdı küstahlık okay kibarlık oay alfalık okay ama küfür yakışırmı bize pampa

  • kendinden uzak dedi ki:

   sana yakışmadığı içinmi küfür etmiyorsun

   yoksa dişilerden korktuğun içinmi

   bunu kendine sor

  • lancelottr dedi ki:

   Yeri geldiğinde edeceksin. Daha önceki konu başlıklarında İKİNCİ GÖREV’de kendine göre alfa karakterini belirleme olayı vardı. Anladığım kadarıyla bu konuda biraz eksiklerin var. Tam tamamlamamışsın içselleştirmemişsin. Sanırım bu blogu hızlı takip ediyorsun.Öyleysen yapma. Sindire sindire git.

  • İçinizden biri dedi ki:

   Kardesim asla korkma dişilerden seni rezil edeceğini mi sanıyorsun sanma onlardan önce davran emin ol hoşlarına gidecek

 2. Secret we are incredible dedi ki:

  160 boyum var en yakın arkadaşıma kuşlara baka gibi bakıyorum konuşurken saçım falan yarak gibi şekil vermeye bile üşenirim kaddafi gibide sakalım var . İllaki hoş mutlu hissettiğiniz bu yazıyla iliskilendirdiginiz zamanınız vardır ,tam öyle bi durumdayken çok kızla göz göze geldim . İşi tipte aramayın kendinizi kandırırsınız

  • lancelottr dedi ki:

   Dostum bir duruş bir bakış en önemlisi bir düşünce her şeyi değiştirir.İnsan düşündükçe evrimleşir.

 3. I Am That I Am dedi ki:

  Alfa çekimi dediğimiz şey için dışa yansıması aslında.

  TCMA alfa çekiminden bahsederken “kendinden eminlik, özgüven, dalga geçme…”, “sen kendine güvendikten ve siklemedikten…” diye başlayan cümlelere değinmişti.
  Ve demişti ki “dişiler bu özelliklere değil bu özelliklerin erkeğe kazandırdığı alfa çekimine kapılırlar” yani sen bu özellikleri sergilememiş dahi olsan sırf bu özelliklere sahip olduğun için alfa çekimine sahip oluyorsun.

  Buradan anlıyorum ki için dışa yansıması olayı bu karakteristik özellikleri senin, duruşuna, yürüyüşüne, hareketlerine, beden diline, mimiklerine, ses tonuna, suratına, korkmana, heycanlanmana, hapşurmana, öksürmene dahi, gözle farkedilemeyecek kadar küçük-milimlik hareketlerine, bakışlarına dahi yansıtıyor.
  İşte bunu gören herhangi bir insan (dişiler başta olmak üzere) sana karşı, karşı konulmaz bir çekim hissediyor.
  (Lan bide ben bunları seninle muhabbet dahi etmemiş seni sadece uzaktan görmüş ve çekimine kapılmış insanlar için yazdım yani daha sayamadığım neler var sen düşün)

  Fakat olay bu fiziksel detaylarla sınırlı değil işte. Beynin yaydığı elektirik dalgaları ve hormonlarının yaydığı enerji de bu çekime dahil çünkü sahip olduğun özellikler, beyin dalgalarına ve hormonlarına da yansıyor.

  Yaşadığım tecrübe beni çok etkilemişti. Yani blogta 4. 5. ayım felandı. O gün dershanede kendimi olağanüstü derecede mükemmel hissediyordum, mükemmellik hissi tüm bedenimi kaplamıştı iliklerime kadar hissediyordum bunu. İlk defa böyle bir hissiyat içindeydim. Hiçbirşeyi umursamadığımın sadece kendimi düşündüğümün ve özgüvenle dolup taştığımın farkında bile değildim. Sadece harika hissediyordum.
  Sonra koridorda yürürken, 6-7 metre önümde sınıflarına yürüyen 2 kız vardı umrumda değillerdi fakat biraz daha yürdükten sonra kızlardan biri ortada hiçbir neden yokken aniden durup yanındakinide durdurdu ve direkt olarak bana döndürler -halbuki beni farketmiş olmalarına imkan yoktu- hayranlıkla bakıyorlardı ve gözlerini benden alamıyorlardı ben koridora çıkma amacımı yani lavaboya girme olayımı tamamlayana kadar devam etti bu olay.
  Yani baya arkalarındaydım beni hiçbir şekilde görmemişlerdi ve dershane ortamı sesli bir ortamdı o nedenle bırak beni görmeyi ayak sesimi dahi duymadıklarına eminim aynı zamanda da teneffüstü yani koridorda bağıra bağıra yürüyen biri bile o kadar sıradışı bir şey yapmış olmuyordu yani durmalarını ve aniden dönüp bana bakmalarını sağlayacak hiçbir neden yoktu ortada yada farketmelerini.
  Ama şundan o kadar eminim ki anlık olarak yaşadığım bu mükemmellik hissiyatları içerisindeyken yani ilk defa böyle birşey yaşıyorken bir de ilk defa böyle tuhaf bir olaya şahitlik etmem tesadüf değildi. Alfa çekiminin harbiden beynin yaydığı dalgalarla ve hormonların yaydığı enerjiyle doğrudan ilgili olduğuna taa o zaman şahitlik ettim.
  Yani büyü gibi dişeydi yazıyla anlatabildiğimin çok üstünde bir olaydı alfa çekiminden haberim olmasa kızın süper güçleri felan olduğunu düşünebilirdim. Çünkü bu olay gerçekten basit bir ufukla anlam verilecek bir şey değil yukarıdaki bazı andavalların tcmaya sorduğu sorulardaki temel neden bu. Mantık arıyorlar ve tcmanın dişilerle konuşmadan onları, karşı konulmaz bir çekimle kendine çekmesini basit bir nedene bağlamaya ıkınıyorlar. Aslında mantık var işin içinde fakat blogta yazana inanmak yerine bunu kendi ufuklarıyla yaptıkları için sonuç bundan ibaret kalıyor ve “Karılar seni tanımadığı halde abaza abaza kesiyorsa ve kasiyer de anlattığın gibiyse yakışıklısın demektir bunun yunan harfleriyle ne alakası var” gibi aptalca şeyler yazıyorlar.

  Ayrıca yukarıda yazdığım yazıda maximum 5 dk süren bir mükemmellik hissine ve alfa çekimine sahip olduğum için kendimi övecek ve egoistlik yapacak değilim sadece olayın gerçekten sıradışı bir şekilde etkili olduğunu görün, ego yapacak olsaydım 4.7 milyon değerinde bir evde yaşadığımı, çok yakışıklı ve mükemmel bir vücuda sahip olduğum için 74 tane film teklifi aldığımı, yatak odamda sikilmek için bekleyen 43 dişi olduğunu ve rakamları küsüratlı kullanmamın anlattıklarımın inandırıcı olmasını sağlamaya çalışmakla hiçbir ilgilisi olmadığını anlatırdım.

  • Mehmet dedi ki:

   Burda yazılanlar tcma’nin incide yazdıklarınin tamamı mi. Eksik var mı bı bilgin var mı bu konuda

   • Sokratesin sakali dedi ki:

    Şüphen olmasın kanka , site güvenilir. Eksik yazı konusu şöyle , incideki mallar doğrudan entry girip tcmaya soru soruyor yahut saldırıyordu. Tcma da yapması gerekeni yapıyordu haliyle. O açıdan tcma’nın birebir tepkilerini incelemek çok hoştu , zamanında orada okumuştum ben. Ama başlık şu an kapalı incide. Defalarca da modlara yazılmasına rağmen bir geri dönüş olmadı doğru düzgün , tabi benim bildiğim kadarıyla .

Yorum yazın...