“Asla kendini küçümseme…
Çünkü şuan, dikkatim sende…
Ve ben eğer dikkatimi sana verdiysem, dünya üzerindeki en büyük yeteneklerden birisin demektir.
Bunu seni gazlamak için söylemiyorum…
Bu, gerçekten başka bir şey değil.
Elbette rezervlerin bulunuyor ; fakat onları işlemediğin sürece, sadece ”potansiyel” olarak kalırlar ve bu şekilde hayatın geçer.
Onları işleyeceğin ve kullanacağın, sürüyle birlikte olmayı öğreneceğin yer ise ”Kardeşlik”ten başka bir şey değil…
Hayatında sevgi bulamamış, sevgiye-saygıya-takdire aç orospu çocukları, Kardeşlik’e saldıracaklardır ; it gibi katılmak isteyeceklerdir.
Fakat, hayır…
Orada bunların bulunması, mükemmel bir eğlence ve güven içinde bir ortamın olması ; asıl amacın bu olduğu anlamına gelmez.
İnsanlar oraya, hayatlarını değiştirmek ve gerçek aileleriyle tanışmak için katılırlar ; birtakım testler sonucu…
Beta arkadaşları tarafından dışlanan ve çevresi olmadığı için konuşacak insanlar arayan aciz orospu çocukları, malesef bu yüce ve yetenekli çırakların arasında sadece basit çöpçü balıkları olurlar.
Elbette gün gelecek, liselilikler yapılacak…
Elbette gün gelecek, sıçıp sıvayacağız…
Fakat iş zamanı iş, eğlence zamanı eğlence yapılır.
Öncelikle, yazılarımı onlarca kez oku.
Satır aralarında, yüzlerce kat daha fazla anlam olduğunu asla atlama…
Zeki ve güçlü olan ol, sadık olan ol ve eğitime değer olduğunu kanıtla.
Hayatını en iyi şekilde yaşa, orospu çocuğu…
Çünkü, artık bir ölü adam olmaktan çıkacağın o kutsal yol, tarafımdan önüne serildi. (Garizmatik bahışlar)”

Bir sonraki diziye geçmek için tıklayın!

7 Yorum yazıldı.

 1. Emir dedi ki:

  Usta yazılarını şiddetle okuyorum bu yazıma da cevap gelir mi bilmiyorum ama bilgiyi alıyorum ve bunu test edebilmek için saha görevlerine çıkmam gerikiyor nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yok?

  • Bugra dedi ki:

   Kardeşim bir kızla 5 dakika konuş cinsel şakalar yap özellikle (anancılık)küstah ve espirili davran

 2. biricikannecigin dedi ki:

  “Ve ben eğer dikkatimi sana verdiysem, dünya üzerindeki en büyük yeteneklerden birisin demektir.”
  Burada en ağır sazanavi bu amk tcma siktin betaların beynini onları sikip atmanı özel olmalarına yordular aksadasd

 3. Alp dedi ki:

  Nasıl nasıl yaptın bunu…
  Bedava verdin hayatın anahtarını.

  Güven çok önemli güvenin.okuyun İçiniz almasa da okumaya çalışın ki belki bok çukurundan harikalar diyarına uzatabilirsiniz ölü boynunuzu.

  Beyler sonuna kadar güvenmezseniz olmaz eğer güven problemimiz varsa okumaya başlamadan önceki kafamızla şimdiki kafanızı karşılaştırın.Ve nlp nin ne olduğunu bilmiyorsanız araştırın.

 4. Korkut abiniz dedi ki:

  Bu editörün notu neden buraları tamamen sazan avı ilan etmiş? Hacı tyler ın dediğine göre bir kardeşlik var ve bu kısımlar test. Yoksa editörün notu da mı bir test?

  Şahsen beb hacıyı okuduktan sonra yalan söyleyebileceğine ihtimal vermedim çünkü adamın iyi niyetli- akıllı olduğu ortada. Ama buraları hiç anlamadım. Sazan.avi olduğuna inanmıyorum. Burası da blogtaki testlerden biri

  • Sokratesin sakali dedi ki:

   “Asla kendini küçümseme…
   Çünkü şuan, dikkatim sende…
   Ve ben eğer dikkatimi sana verdiysem, dünya üzerindeki en büyük yeteneklerden birisin demektir”
   Kanka bundan daha büyük bir sazan avı olabilir mi ? Bunu okuyan beta kendini nadide bir yetenek ve üstün bir mal zannediyor . Sonuç olarak tcma’nın oltasına takılıp , bize meze oluyor. Yani biraz dikkatli oku son yazıları , tcma’nın paso betaları gaza getirecek şeyler yazdığını görürsün . Buda sazan avı oluyor işte . Test konusuysa , başlık başlı başına bir test vazifesi görüyor . Yani beta-omega birisini ayırt etmek için harika bir fırsat var burada. Tcma’nın betaları gazlamak için söylediği şeylere kitlenip , Ac Dc dinleyerek mükemmelim fak yea ayaklarında mı takılacaksın ? Yoksa asıl mesajı alıp kendi hastalıklarını iyileştirirken , başlığı daha iyi mi anlayacaksın ? Bunun gibi bir çok şey var , genel olarak buna benziyor diye düşünüyorum .

 5. camefromlyra dedi ki:

  Kalabalık bir çevreye sahiptim,lise son sınıfta okuldaki dişi sürüsü bana lakap takmışlardı,kendi aralarında fanteziler üsregiylrlardı,insider bilgileride,kızların “arkadaş olarak gördükleri”bi onegabetadan alıyordum,umrumda değildi fakat kendisi bana anlatıyordu,onun dışında uzun süredir birlikte takıldığım omega beta/beta sürü ve onların beta ortamı vardı,bu ortamların “şifresini ve kodunu” anladıktan sonra sadece kendi başıma kalmak istedim,en fazla huzur dolu olduğum zamanlar,tek başına kendimle olduğum zamanlardı,fark etmemiştim önceden fakat bayağı eğlenceli adammışım.fakat sonra saf omega sandığım bir grupla dostluk kurmak için bu beta toplumun alayına siktiri çektim,alayına.sonra baktımki yarrağa dönmüş analiz yeteneğim betaları omega olarak görmeye başlamış.en ufak boş bulunduğumda ihaneti yedim,sonrasında bütün travmalarım açığa çıktı”,beta arkadaşları tarafından dışlanan,sevgiye saygıya aç ve takdir görmek isteyenler giremez” sonuna kadar doğru,fakat kardeşliği muhabbet edilecek ve sevgi takdir bekleyeceğim bir yer olarak görmüyorum.Hastalıklarımın farkındayım, insanlardan birşey beklemiyorum.elimden geldiğince hastalıklarımla yüzleşip,acı çekip,aklımı keskinleştirmeye çalışıyorum.Kardeşlik’e çırak olabilme potansiyeline ulaşmam için,anlamam gerekli,herşeyi olmasada,travmalarımı aşıp basit sosyal dinamikleri hatim etmem gerekiyor.Hatta bazen o sürek kavrayış(farkındalık) olduğu zamanlar kahve sırasındayken insanların o kasıntılığını ve mimiklerini herşeyini görüp durduk yere lahlaha atasım geliyor,hayvanat bahçesinden hiçbir farkı yok insanların,çok kalabalık bir yerde döner tekme atıp altıma sıçsam dahi birşey olmayacağının farkındayım çünkü insanlar hayvanlar,gerçekten.farkındalığım tavan yaptığı zamanlarda bir zebrayı,eşeği,maymunu nekadar sikliyprsam insanlarıda aynı şekilde görüyorum,çok komiğime gidiyor ıkınmalarını izlemek,fakat travmalarım açığa çıktığı zamanlarda özgüvenim ve farkındalığım sikiliyor.umarım Tanrı yardımcımız olur ve bizi affeder.

Yorum yazın...