“”Hiç düşündün mü belki yalnız kalmayı seven özgür bir kişilik olabileceğimizi yani senin gibi kadın delisi kendini göstermeyen bir abaza ve kadına seks objesi gibi bakmayan biri olmadığımızı..
Hitap ettiğin kitle sözlüğün %80 veya 90 ı arasında bulunan abaza kısım olduğu için biz diye tabir ettiğim kısım azınlıkta kalıyor bu yüzden kendi adıma konuştuğumu varsayabiliriz. ”

Bahsettiğin yapay abaza akımından tek etkilenen beta sensin…
Ve yine bahsettiğin kişi olmadığımı biliyorsun.
Yazarken dahi inanmadığın değerleri savunacak cesaretini takdir ediyorum ; fakat bu oluşum, artık sen ve senin gibi aciz betaların karşısında durabileceği bir oluşum olmaktan çıktı.
Sadece boyun eğmemek için ıkınabilirsin artık…
Boyun eğmeni isteyen de olmadı aslında ; fakat, aciz bir beta olduğun için, buna köpek gibi alışkınsın.
Bir alfa geldiğinde, kendini belli etme ve onun dikkatini çekebilme isteğin, tüm benliğini ele geçiriyor ; bunu görmek gerçekten zor değil… (Güldüm)
Seni şuan ağlatarak sikebilirdim ; fakat, ölü sikmek gerçekten tarzım değil.
Onu babana sormalısın ahbap, anan gerçekten tam1ölü jojuqs
Bu arada, blogun siktiği ilk betasın ; tebrikler q@rd0″

Bir sonraki diziye geçmek için tıklayın!

5 Yorum yazıldı.

 1. Cok gec dedi ki:

  Fazla gec kaldim sanki

  • darbecihukumet dedi ki:

   Neden geç olsun ki? Öyle olsa bu blog kurulmazdı.

   • sen ne dersen dedi ki:

    bende de bir geç kalmışlık hissi vardı. lakin artık önemli değil filmin sonunda herkes ölecek film sonunu güzel bitirmeli…

 2. I Am That I Am dedi ki:

  Adam TCMA’nın bir bok olmadığını ona saldırarak göstermeye çalışıyor fakat ilginçtir ki bunu yaparken mümkün olduğunca TCMA gibi olabilmeye ıkınarak yapıyor

  İroniye bak amına koyim
  Yazı stilinden “TCMA gibi olmalıyım” diye bas bas bağıran içinin dışa yansıması net bir şekilde görülüyor.

  TCMA nın bu adamla özel olarak ilgilenip sikmesi karşısında dahi bu salak eminim ki sikilme anını çerçeveletip duvarına asmış ve bizzat TCMA tarafından sikilmenin verdiği gururla hayatına devam ediyordur

  • camefromlyra dedi ki:

   https://youtu.be/eSiIMwWpxBA link paylaşmak ok mi bilmiyorum fakat arkadaşın anlattığı olayın resmen aynısı attığım videoda.Peter quill ve thor arasındaki Alfa vs Beta olayını çok keskin,bir gerizekalının bile anlayabiliceği şekilde gösteriyor linkteki video.Avengers emdgame’den altındı’dır.

Yorum yazın...