“Farkındayım…
Sana her şeyi vaadettim.
Hiçbir şey, bu blogdan sonra eskisi gibi olmadı.
Basit bir eğlence için yazdığım bu dizi, büyük bir oluşumu başlattı.
”Kesinlikle kasıtlı bir olay olmadı” diyemem…
Çok açıktı ki, toplumdan kaçıp bu sikik mekana sığınmış insanlar, bir alfaya tepki vereceklerdi…
Çamur atarak ; yahut değişimin bir parçası olarak…
Bir şeyi biliyorum ki, ikisi de umrumda değildi…
Hiçbir zaman olmadı…
Sokakta birbirlerini gördüklerinde, beden dillerindeki farklılık gibi küçük bir ipucundan dahi birbirlerini tanıyan insanlar yaratıldı.
Tarafımdan değil…
Herkes, kendi alfasını yarattı ve geleceğini çizdi ; mükemmel hayatını yakaladı…
Ferrari alan bu kadar çok Kardeşlik üyesi olması kafamı bozsa da, döner bıçağımı kınında kalmaya ikna ettim. (Evet, döner bıçağım için kabza yaptırdım ananın da köküne daldırdım ahey)
Onlara mükemmel yaşamı vermedim ; onlara ait olanı almaları için onları bir araya getirdim ve yeteneklerini yeniden kullanılabilir hale getirdim.
Sonuç ise, kaçınılmaz başarı oldu…
Fight Club’ı kurduğum söyleniyor…
Hayır…
Bu, çok daha fazlası…
Hiç beta olmayan bir sürü hayal edin ; ki, ben olmasaydım, bu sadece hayal olarak kalacaktı.
Ben, bu sürüyü topladım…
Ve insanlar, ailelerini buldular. Kadın avcıları oldular, zengin oldular, yetenekli oldular, başarılı oldular ; hepsinin anasını sikeyim, kardeş oldular.
Lan, mesajlar çok açıktı!
Bir insanın üslubu neden değişsin amına çakim ?
Birkaç göt lalesi de, ”alfa qanqimiz aqır baslı oldugu icin boyle yazıyor helal” diyordu…
Hiçbir zaman ağır başlı olmayacağım, yarramın gahası ; öncelikle bunu bil.
Daima ben artist, garizma, mükemmel felan olurken ; sen daima sikik bir istatistik olarak kalacaksın.(Evde denemeyiniz)
Ben dünyayı değiştirirken, siz ”kız tavlama blogları” okuyup, tamamiyle benim yazı dizilerimden çalınmış olan, muhabbet olsun diye verdiğim birkaç önemsiz bilginin işlendiği ve popülarite için ıkınıp, zaten kapalı olan zihinlerinizin kolayca manipüle edilebileceği bloglara gideceksiniz…
Lan, bunu başında da söyledim ben!
Sadece, en iyi olan alfa olabilir ve sistemin parçası olmaktansa, onu kontrol eden olabilir.
Sana vaadettiğim yer, besin zincirinin tepesiydi ; bunu, senin isteğin ve sadakatin ile doğru orantılı olacak şekilde sana verdim.
Bu blogdan, sadece benim istediklerim faydalanırken ; faydalanmasını istemediklerim, size göre şaşırtıcı bir şekilde betaya bağlayıp siktir oldular.
Şiir yazmıyorum ; basit ve anlaşılabilir düz yazılardan bahsediyorum.
Fakat, nasıl oluyor da, bu yazı dizisini okuyan sürüyle erkeğin buradan aldıkları farklı oluyor ?
Neden birisi kendisini bulurken, diğeri ”eee kızı böyle mi sikecez oç” diyor ?
Neden birisi alfasına yaklaşmaya başlayıp dişileri kaldırmaya başlarken, diğeri ”ya aynı şeyleri anlatıp duruyo byler gelin qız tavlama bloglarına” kafasında yaklaşıyor olaya ?
Nasıl ?
Nasıl oluyor da, bu yazı omegaları yeteneklerine kavuşturup, başlığa sempati besletirken ; betaları ürkütüp saldırmaya teşvik ediyor ?
Bunda apaçık bir ibret vardır. (Güldüm)”

Bir sonraki diziye geçmek için tıklayın!

2 Yorum yazıldı.

  1. Yarramı Alpha Olursunuz dedi ki:

    Lan amk salakları ciddi ciddi başlarda alpha olacam diye çığlıklar atarak yorum atarken buraları sessiz sessiz ve hızlı hızlı okuyup geçin. Sizden bi sikim olmaz aynen devam edin. Malsınız çünkü başından beri hiç bir şeyi sorgulamadan TCMA benim babamdır dediniz neredeyse. Şimdide ne diyo bu adam diye sayıklıyosunuzdur kim bilir. Bu yazıdan bir şeyler çıkarın artık. Adam sizle daşşak geçerken vediği bilgileride kullanın artık. Bi tutturmuşsunuz kabilene geri dön esprisini su isteyen babanızada onu diyeceksiniz neredeyse. Artık özgün olun kendi isteklerinizi rahatça dile getirin diyo bu adam. Sizin beynininizi sikeyim ki ya aşık olduğunuz kız için okuyorsunuz bu yazıyı yada 20 kıza yazsam ikisini vericek kıvama nasıl getiririm diye düşünüyosunuz. Ciddi söylüyorum sizin buradaki yorumlarınızı okurken ben utanıyorum. Siz erkek falan değilsiniz.

    • Alpha yolunda dedi ki:

      Adam bizi asla kandırmamış sadece rol yapmış ve inandırmış editörün dediği gibi ancak kendı yaşantısından eklemiş sadece yalan yerleri var oralarda bizi etkileyecek yerler değil haklısın adam muhabbet ederken öğretti artik gerisini siz kullanın yalan yerler ise bazı abartı yerler ve onlarda yorumlarda betaların küfür etmeleri için çünkü betaları ayikliyordu

Yorum yazın...