“Saha ödevi bugün son değil…
Birkaç gün daha zaman tanıyorum sizlere.
Bu, son uzatma…
”Fakat daha öncede söylenmiş ama bazı arkadaşlar olayın özünü kaçırıyor. bir kıza anketör olarak yaklaşmamız bize hiç bir şey katmaz. eğer biri sizi anketör olarak işe alsa zaten rahatlıkla konuşursunuz kızla. önemli olan ortada rasyonel, mantıklı bir sebep olmadan kıvrak bahanelerle gitmek veya direk derdinizi anlatıp yaklaşmak. panpalarım bu konuya dikkat etmek lazım bence. ”
Aptal herifler, bari şu adamdan örnek alın. (tükürme efekti)”

Yazı dizisine kaldığınız yerden devam etmek için tıklayın!

2 Yorum yazıldı.

 1. Hominemteessememento dedi ki:

  Sadece bu post altında yorum olmadığı için yorum yazıyorum.Postunu takip ediyorum ve söylemlerini kendimi geliştirmek amaçlı kullanıyorum.Konuya dönecek olursak gayet düz,mantıklı ve dik bir konuşma tarzım var kanka.Kesinlikle çekingen bi insan değilim ve sonuçları genelde umrumda olmayan tavrım var.Dişiler için konuşursak özümsediğim cümle :”Yoktu;varoldu.Şimdi var/yine yok/yok olabilir sorun yok”.Bu ikinci “saha görevini” okuduğumda iki gün önceydi ve aklımdan tamamen çıkmış ta ki iki dişinin dışarbaksta otururken arkasını dönüp çakmak istemesi ile başladı moruk.uzattıktan sonra tutumum vücut dilim “sadece çakmaktan daha dazla paylaşacak şeylerimin olduğunu” yayıyordu.Arkadaşımın sözcükleri “kızlar bizi kesiyor kanka” idi.Sebebini anlamıştım zira anlamamak için şartlamış gerizekalı olmak gerekiyordu.Arkamı dönüp”buralı mısınız?” Diye sordum ve “hayır” cevabı aldım.”Anladım” derken ki yüz ifadem ve arkadaşımla homurdanmamızı çok merak etmiş olacak ki “Neden sordunuz” dedi ve yüzümde o oç gülüş belirdi.Tekrar arkamı dönüp “buralarda yabancıyız keşfetmek istiyorduk muhiti” diyip onların da üniversite okumak için geldiklerini anlamıştım.Çünkü istediği cevapları(onlarla alakalı) vermedim.Bir kaç tavsiye de bulunup aracımız olup olmadığını sordu.”Evet var”dedik.kahvelerinin bittiğini fakat söğüt gölgesi gibi kullanmaya devam edip etmeyeceklerini sordum.İşlerinin olmadığı aşikardı.”Yani biz arkadaşlarımızı bekliyorduk aslında”yanıtını alırken saatine bakması attığı fake i LeBron ile yarışacak cinsteydi.”Bence vaktiniz var ve çok uzun sürmeyeceğin biliyorsunuz”dedim.Kesinlikle davet edici bi cümle kurmadım;aslında olabilir yanıtını aldım.(neden amk dişisi beyin kıvrımların o derece mi mala bağladı)Turlarken vermediğim tatminkar cevaplar karşısında sessiz kalmıştı ve göğüsümden yukarı çıkıp ağzına kadar gelen nefesini sözcükle buluşturamayacak kadar acizdi.ilişkilerini espri ile karışık ucu açık sorular ile sordum;bir paragraf cevap aldım.ve yine esprili bir dil ile erkek arkadaşından değil genel yaşantısından bahsetmesini istedim,cevaplarımı aldım.Geçirdiğimiz bir buçuk saatin sonunda planlarını sordum,eve gidip ders çalışacaklarını söylediler.kesinlikle üstelemedim;burada kalması benim için kafi idi.Evlerinde bıraktık;kahve içmeye davet ettiler.Nazik bir dil ile reddedip telefon numaramı yazmasını söyledim.Numaram onda,yazacak olan o ve yazacak.”yoktu;varoldu” hadi eyv.

  • Prf. Dr. Psikopat dedi ki:

   Olay budur broo . Duruşun ve tavrın alfanın tanımı olacak ki onlar sana köle olsun. Olay abazalık veya yavşaklık tarzında gelişseydi onların egosunu tatmin ederdin ve ezik bir beta olurdun . Görevlere gelince alfa ekseninden çıkmadan yapılırsa onlar sana zaten gelir.
   -Bilinçaltın egon ve sen bir takımsın
   -hayatin kurallarını bilirsin en iyi oyunu sen oynarsın

   Şu da benden;
   – gözler ,beden dili ve umursamaz konuşma seni etraftakiler tarafından lider yapar .
   Ve her kız bir lidere köle olur.

Yorum yazın...