“Beyler, bu blog sizin…
Ve ben gidiyorum.
Geldiğimde sahip çıkılmış olmazsa, ortada bir blog da olmayacak.
Bu olay betalarla alakalı değil, bu olay rahata alışmış yurdum insanının mallığıyla alakalı…
Müsait olunca bakacağım buraya.
Aranızdaki hainleri siz halletmedikçe, buraya ödev vermemi beklemeyin.
Tam mantığı kavramışken, yani ağacınızı dikmişken, ödevlerden mahrum kalacaksınız, yani su veremeyeceksiniz o ağaca…
En önemli kısım bu ve uyanışın devamı…
Fakat eğer uyandıysanız, betalarla savaşılması gerektiğini bilirsiniz.
Betaları hallettiğinizde, geri döneceğim ve ödevlerden sonra diğer sitelerde paylaşmadığım ”alfa çekimi” ve diğer yazılarla devam edeceğim.
Blog sizin, hayat sizin…
İpler sizin elinizde ve kararı siz verirsiniz.
Cidden sikimde değil benim…
Ne bok yiyorsanız yeyin ; ben de ona göre geleyim, yahut bu blogu sonsuza kadar gömüp alfa grubumun liderliğine geri döneyim…
Her şey size bağlı.”

Bir sonraki diziye geçmek için tıklayın!

18 Yorum yazıldı.

 1. Burak dedi ki:

  Beyler şunu söylemeliyimki betalarla ciddensavaşılmalı. Şuan istemsiz bi şekilde tüm betaları hayatımdan çıkarmaya başladım ve okadar rahatladımki anlatamam..

  • Burak dedi ki:

   Arkadaşlar bundan yaklaşık yarım saat önce olan şeyi sizinle paylaşmak istiyorum tamda denk geldi açıkcası.. bahsettiğim beta evime gelmişti hemde arkadaşyla bundan yaklaşık 2 ay önce ve henüz daha 30. Sayfalarda falandım arkadaşıyla muhabbet bile etmemiştim ve deli gibi akşamdan kalmaydım kız saat 8 30 da mesaj attı numaralarımı bile almamıştık ki hiçbir sosyal medya hesabından takipleşmiyorduk. Aynen bunu dedi; burak seninle bişey konuşmak istiyorum xxx ile aranızda bişey olduğunu düşünüyordum ve artık dayanamadım ben senden hoşlanıyorum. Ki bu kız o iğrenç betaua bin basar.. yani arkadaşlar değişim daha yeni başlıyor…

 2. Murat dedi ki:

  Biz sahip çıkıyoruz Reis sen gelsen de gelmesen de ama sen bir alfasın ve bir alfa mutlaka sözünü tutar o yüzden biliyorum,geleceksin.

 3. AssKicker13 dedi ki:

  blog bize emanet usta

 4. Sezer dedi ki:

  Buralardayız üstad ilk başladığımda bu ne diyor amuha qoyum asdasdasdf diyordum daha yolun yarısındayım hayatım degişti özgüvenim ciddi oranda arttı teşekkurler üstad

 5. Serhat dedi ki:

  TCMA’nın içimizde olmadığını nereden biliyorsunuz beyler adam daha ne yapacak hayatında amk xd

 6. Mustafa dedi ki:

  Artık çevremde beta filan kalmadı bi dönüp bakınca onlarla zaman geçirdiğimde ben de pis bi tiyatroda hissediyordum kendimi ve sonra üstadı okuyup özgüvenim yerine geldiğinde hiçbir şey yapmama gerek kalmadı zaten betalar kendiliğinden temizlenmiş oldu teşekkürler üstad.

 7. Jacob Frye dedi ki:

  Beyler bu sayfa ilerlemek için bir anlaşma; eğer gerçekten eğitime devam etmek istiyorsanız betaları hayatınızdan çıkarmak zorundasınız aslında bu satır arası bilgisi falan da değil açık ve net olarak belirtilmiş.

  Şimdi telefonlarınızı çıkarıp telefon rehberinize girin ve tek tek aralarında ayrım yapmaksızın hepsini seçin ve silin.

  İşte ondan sonra buraya gelip;
  “Bir sonraki diziye geçmek için tıklayın!” butonuna istediginiz kadar basabilirsiniz.

 8. He is learning life dedi ki:

  “Aydınlığa hizmet için karanlıkta savaşırız

 9. Bbbbbbbb dedi ki:

  Gerçeğin ışığı karanlıkta saklı

  Nerden geldiğini bilenler vardır önemli olan sözün doğruluğu
  Kısacası okuyun anlayın uygulayın
  Size engel olan bişeyler varsa Onları ortadan kaldırın
  Hayat bir oyun ölünce oyundan çıkarsın
  Oyunun tadını çıkarın bu yüzden ustaya ihtiyacımız var

 10. Oneofthepeople dedi ki:

  Beyler betalar hayatın heryerindeler.zorunlu çevrende onlardan tamamıyla izole olmak yerine-bu sınıf,işyeri,evde olabilir.-onları anlamaya çabalamak,ilerdeki azılı betalar için pratik yapmak yani olayı avantajına kullanmak daha mantıklı.

 11. Sean Kingston dedi ki:

  İçinde bulunduğum mekanlar olsun, çeşitli yerler olsun betalara savaş baltamı gösteriyorum bazı zamanlar da umursamamam sayesinde yapmaya çalıştıkları şey resmiyete dökülmemiş oluyor benim tarafımdan.

  Yalnız hala dişiler karşısında altıma sıçıyorum. Bunu da görevlerle aşacam. O görevler sike sike yapılacak.

 12. ErkeklerAglamaz dedi ki:

  Betalar seçilmeye başladı çevremde, artık omega arkadaşlarla takılıyorum. Hem dalga geçiyorum betalarla hem de siklemiyorum onları yeri geldiğinde de hem ciddi hem umursamaz hem de küstah taşak geçen jojuk oluyorum. Bu gün arkadaşlarla bahçeye çıktık kimseye pas vermeyen beta omega karışımı kız gelmiş foto çekinelim dedi ben de kızın ne bok olduğunu bildiğinden yok dedim siklemedim bile. Altın dişiyi bulan kadar devam.

 13. Oneofthepeoplw dedi ki:

  Bu blog bizimse ve sahip çıkmamız gerekiyosa “tükan bana emanet usta” demek değil olay abshdh.Anladıklarımızı açiklayarak,anlamadıklarımızı sorarak, sorulara cevap vererek ve de aklımızın kanatlanmasını istemeyen betaları gerçeklerle sikerterek sahipleniriz buraları.Rahatından bunları yapmaya üşenen varsa alabilecekleri daima eksik kalır.demektir.

 14. Oneofthepeople dedi ki:

  “Size dost gibi gelip betalığı aşılıyorlar”
  TCMA dan da Hacıdan da duydum bu sözü ve üzerinde düşülmeden geçilmemesi gerektiğini anlayıp dikkat çekmek istedim.
  Bu ilgi orospuları ve dikkat çekmek için hertürlü çabaya giren betaları “Siklememek” ölümüne susuz kalmalarına yol açar.Ve emin ol malıyız ki ruhları denizden çıkarılmış balık gibi kıvranırcasına acı çeker.Hacı tyler garantili karşlerim.-Saygılar-. Bu at kafalılarla savaşmak demek laf yarışına girip kapak yaptım demek değil. Siklememek en büyük silahımızdır.Alıntılamış gibi yazdım ama bu sayfaya yakışan bir mesele olduğu için değinmek istedim.Anladıklarım ve anlamama vesile olan herşey için tanrıya şükürler olsun.Birbirimize öğreterek anlayış seviyemizi yükseltmekten başka çıkar yolumuz yok.

 15. Alpha wolf dedi ki:

  Mekan bizde TCMA sen yazıyı yazalı kaç sene gecsede halla dogruyu arayanlar var ve burda bizler bu bloga sahip cikmaya ve betalara karsı savasmaya devam ediyoruz hepsini teker teker cökertiyoruz

Yorum yazın...