GÖREV! İlk göreviniz olan “Alpha’yı Analiz Et” görevine gitmek için tıklayın.

 

21 Yorum yazıldı.

 1. Ersrn diyor ki:

  Adamsın alpha bana beni geri veriyosun

  • Fatih diyor ki:

   Aynen kardeşim şu küfürler olmasa daha etkili olacak ta fazla küfür far kanımca.

   • EDİTOR diyor ki:

    Küfürlerin kullanımı konusundaki öngörülerimiz hakkında uzunca bir açıklama yazısı yazdık. “Editör’ün Notu” konu başlığı ile yazılmış yazıyı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer okuduktan sonra halen fikirlerinizde bir değişme olmadıysa, sorunun yazarın karakterinde değil; sizin karakteriniz ile ilgili olduğunun garantisi verebiliriz.

    • Egonsterr diyor ki:

     My7 demişti ki 3 algı çeşidi ve 8 tip ama ben bunları defalarca okumama rağmen hala göremedim. Yazarın diğer sitelerdeki yazılarına baktım hala bulamadım eksik hissediyorum bilmek istiyorum değişimi farkettim alfa olmayı kokladım ve fazlasını istiyorum.

     • AlphaYNS diyor ki:

      Pandora’nın kutusu önerisini okumadığını sana garanti ediyorum.
      Bahsettiği şey Pandora’nın kutusu.

   • Mesut diyor ki:

    sen betamısın o adam neden küfür ediyor farkındamısın sana samimiyetini bilmen için neden küfrediyor biliyormusun seni bunu kabullenmene inandırmak için o küfürler kulanabilecegi silahı çünkü sammiyet dediğimiz zaten budur adamım orospu çocukları gibimi olmak istiyorsun kibar efendi davranan kadınlar seni harcar adamım. küfürleri benimse onları kulanıcagın yerler olucak karakterine işlet yavaş yavaş!!!

    • Serhat diyor ki:

     Ne alaka amk adam istemezse küfür etmez günah denilen bir inanç var buna inanmıyorsan başkalarına da bok atma.

 2. sinan diyor ki:

  alfa sen bana bnm gücümü gösteriyosun

 3. fa7y diyor ki:

  Alpha bizum orda çok güzel bi laf vardır. Uy siqiiim nenesini korkayrım ondan.

 4. Saka diyor ki:

  Sanki geldigim oyunlari anliyosun ve anlatiyosun.

 5. Mahmut diyor ki:

  Kendimi bulucam seninle kardesim muthis bir.zekaya ve olgunluga gormusluhe sahipsin hepinizi seviyorum

 6. Alfa yolunda diyor ki:

  Sen Hayatı Tam Anlamıyla elinde tutuyorsun dünya etrafında dönüyor ciddi sin özgüven lisin sende önceden bizim gibiydin zaten amina cakayim. Altın Dişin var Ve kızların peşinden koşmayan birisin aglamayan birisin alfalık terimini tamamiyle karşılıyorsun amina koyim Kızların ütopyasısın Ve Kendine güvenmeseydin şuan hayatı sikilen biri olurdun silahın alfan dostun alfan herşeyim alfan kısacası zaten alfa sensin amk umursamayan eglenceli birisin hayatına anlam katıyorsun her saniye hayatın kötü olamaz sen benden kız konusunda üstünsün o kevaşelere ben cok güvendim eglencede komiklikte ben beceremezdim ama yazilarini okuduktan sonra becere biliyorum tam bir avcısın sen bizim dostumuzsun arkadaşımızsın sürünün lideri sin insanlardan üstünsün cünki alfa lideri olmak 1 kişiye aitir oda sana her girdigin ortamda dikkat cekiyorsun yürüyüşün konuşmanla vücudunla herşeyinle. Seni Şanslı göt seviyoruz seni amina cakayim özgüvenlisin sükkünetini koruyan kendine güvenen karar rından şaşmayan üstünlük kura bilen alay ede bilen.

 7. Oğulcan diyor ki:

  Yazının basında ne diyorsa onu yapın tüm harfleri heceleri almaya çalısın aslında iki kişi oldugunuzu ve birinin aslında o filmlerdeki hayran oldugunuz basrol adamı oyunlardaki ana karakter olan dünyayı kurtaran adam oldugunu bilin emin olun bu doğru hissedin diğer kişi işinize yaramaz beyler alfanız yaralı olabilir ama bilinki yaralı oluşu onu aciz değil kızgın yapıyor salın onu avlansın

 8. Dürümcü Herif diyor ki:

  Arkadaşlar, kafam karıştı burada bana yardım etmenizi istiyorum. Şimdi burası 66. sayfa ve ilk göreve gitmek için tıklayın diye bir link bırakılmış. Linke tıklayınca bizi 304. sayfaya yönlendiriyor ve oradaki yazının başında da o görevin ikinci görev olduğu yazıyor. Yani aslında ilk görev farklıydı da sonradan kaldırılma durumu falan mı oldu? Sanki burada bir yanlışlık yapılmış gibi geldi bana. Alpha’yı analiz et görevini şimdi mi yapmalıyım, yoksa okuya okuya 304. sayfaya gelince yapmam daha mı doğru olur?
  Siz yoldaşlarımın tavsiyelerini bekliyorum…

  • ömer diyor ki:

   Yanlışlık yok, linkler seni doğru yönlendiriyor.

  • Liselicrazy diyor ki:

   Yanlislik yok ilk gorev bi linkteki hatunun omegami betami olacagini bulmakti dostum

  • Sir Murat diyor ki:

   İlk görev güvendi.My7 ye ölümüne güvenmediğin sürece senin için kılını bile kıpırtdatmaz.Herkes için geçerli bu.Kendimize ve my7 ye sonuna kadar güvenmemiz lazım yoksa bu yazılardan hiçbir şey alamayız.Güven güven çok önemlidir…

  • darbecihukumet diyor ki:

   İlk görev betaları temizlemekti. Bu sürekli devam eden bir görev çünkü betalar her yerde. Bu yazı dizisi sadece bu blogtan ibaret değil bu arada.

  • Serhat diyor ki:

   Adamın verdiği görevler bitmiyor zaten deşişene kadar yapmalısın ki çabuk değişesin malesef değiştiğin zaman dahi bitmiyor betalar sürüsüyle yayılmış durumda onları altetmek ise eğlenceli :))

 9. kendinden uzak diyor ki:

  bu sayfayı görünce içinize bir titreme geliyor değilmi yapmadığınız için pişmanlık duyuyorsunuz
  duyun amk yapın şu görevleri

 10. Alpharoad diyor ki:

  İlk görev güvendi amk

  Hâlâ ilk görevi soran yada güven problemi yaşayan moronlar var amk

  Ya götünüzle okuyonuz ya da
  Okudunuzu anlamıyonuz

Yorum yazın...