GÖREV! İlk göreviniz olan “Alpha’yı Analiz Et” görevine gitmek için tıklayın.

 

22 Yorum yazıldı.

 1. Ersrn dedi ki:

  Adamsın alpha bana beni geri veriyosun

  • Fatih dedi ki:

   Aynen kardeşim şu küfürler olmasa daha etkili olacak ta fazla küfür far kanımca.

   • Mesut dedi ki:

    sen betamısın o adam neden küfür ediyor farkındamısın sana samimiyetini bilmen için neden küfrediyor biliyormusun seni bunu kabullenmene inandırmak için o küfürler kulanabilecegi silahı çünkü sammiyet dediğimiz zaten budur adamım orospu çocukları gibimi olmak istiyorsun kibar efendi davranan kadınlar seni harcar adamım. küfürleri benimse onları kulanıcagın yerler olucak karakterine işlet yavaş yavaş!!!

    • Serhat dedi ki:

     Ne alaka amk adam istemezse küfür etmez günah denilen bir inanç var buna inanmıyorsan başkalarına da bok atma.

   • Egonsterr dedi ki:

    My7 demişti ki 3 algı çeşidi ve 8 tip ama ben bunları defalarca okumama rağmen hala göremedim. Yazarın diğer sitelerdeki yazılarına baktım hala bulamadım eksik hissediyorum bilmek istiyorum değişimi farkettim alfa olmayı kokladım ve fazlasını istiyorum.

    • AlphaYNS dedi ki:

     Pandora’nın kutusu önerisini okumadığını sana garanti ediyorum.
     Bahsettiği şey Pandora’nın kutusu.

    • Taha dedi ki:

     Aslında aradan 1 yıl geçmişte ben yine buraya yazıyorum belki bir başkasına da yardımcı olabilirim: Eğer bu kafadaysan bence pandoranın kutusundan önce burayı bitirmen gerekiyor pandoranın kutusunu da keyfine göre okuyabilirsin(siniz.).

 2. sinan dedi ki:

  alfa sen bana bnm gücümü gösteriyosun

 3. fa7y dedi ki:

  Alpha bizum orda çok güzel bi laf vardır. Uy siqiiim nenesini korkayrım ondan.

 4. Saka dedi ki:

  Sanki geldigim oyunlari anliyosun ve anlatiyosun.

 5. Mahmut dedi ki:

  Kendimi bulucam seninle kardesim muthis bir.zekaya ve olgunluga gormusluhe sahipsin hepinizi seviyorum

 6. Alfa yolunda dedi ki:

  Sen Hayatı Tam Anlamıyla elinde tutuyorsun dünya etrafında dönüyor ciddi sin özgüven lisin sende önceden bizim gibiydin zaten amina cakayim. Altın Dişin var Ve kızların peşinden koşmayan birisin aglamayan birisin alfalık terimini tamamiyle karşılıyorsun amina koyim Kızların ütopyasısın Ve Kendine güvenmeseydin şuan hayatı sikilen biri olurdun silahın alfan dostun alfan herşeyim alfan kısacası zaten alfa sensin amk umursamayan eglenceli birisin hayatına anlam katıyorsun her saniye hayatın kötü olamaz sen benden kız konusunda üstünsün o kevaşelere ben cok güvendim eglencede komiklikte ben beceremezdim ama yazilarini okuduktan sonra becere biliyorum tam bir avcısın sen bizim dostumuzsun arkadaşımızsın sürünün lideri sin insanlardan üstünsün cünki alfa lideri olmak 1 kişiye aitir oda sana her girdigin ortamda dikkat cekiyorsun yürüyüşün konuşmanla vücudunla herşeyinle. Seni Şanslı göt seviyoruz seni amina cakayim özgüvenlisin sükkünetini koruyan kendine güvenen karar rından şaşmayan üstünlük kura bilen alay ede bilen.

 7. Oğulcan dedi ki:

  Yazının basında ne diyorsa onu yapın tüm harfleri heceleri almaya çalısın aslında iki kişi oldugunuzu ve birinin aslında o filmlerdeki hayran oldugunuz basrol adamı oyunlardaki ana karakter olan dünyayı kurtaran adam oldugunu bilin emin olun bu doğru hissedin diğer kişi işinize yaramaz beyler alfanız yaralı olabilir ama bilinki yaralı oluşu onu aciz değil kızgın yapıyor salın onu avlansın

 8. Dürümcü Herif dedi ki:

  Arkadaşlar, kafam karıştı burada bana yardım etmenizi istiyorum. Şimdi burası 66. sayfa ve ilk göreve gitmek için tıklayın diye bir link bırakılmış. Linke tıklayınca bizi 304. sayfaya yönlendiriyor ve oradaki yazının başında da o görevin ikinci görev olduğu yazıyor. Yani aslında ilk görev farklıydı da sonradan kaldırılma durumu falan mı oldu? Sanki burada bir yanlışlık yapılmış gibi geldi bana. Alpha’yı analiz et görevini şimdi mi yapmalıyım, yoksa okuya okuya 304. sayfaya gelince yapmam daha mı doğru olur?
  Siz yoldaşlarımın tavsiyelerini bekliyorum…

  • ömer dedi ki:

   Yanlışlık yok, linkler seni doğru yönlendiriyor.

  • Liselicrazy dedi ki:

   Yanlislik yok ilk gorev bi linkteki hatunun omegami betami olacagini bulmakti dostum

  • Sir Murat dedi ki:

   İlk görev güvendi.My7 ye ölümüne güvenmediğin sürece senin için kılını bile kıpırtdatmaz.Herkes için geçerli bu.Kendimize ve my7 ye sonuna kadar güvenmemiz lazım yoksa bu yazılardan hiçbir şey alamayız.Güven güven çok önemlidir…

  • darbecihukumet dedi ki:

   İlk görev betaları temizlemekti. Bu sürekli devam eden bir görev çünkü betalar her yerde. Bu yazı dizisi sadece bu blogtan ibaret değil bu arada.

  • Serhat dedi ki:

   Adamın verdiği görevler bitmiyor zaten deşişene kadar yapmalısın ki çabuk değişesin malesef değiştiğin zaman dahi bitmiyor betalar sürüsüyle yayılmış durumda onları altetmek ise eğlenceli :))

 9. kendinden uzak dedi ki:

  bu sayfayı görünce içinize bir titreme geliyor değilmi yapmadığınız için pişmanlık duyuyorsunuz
  duyun amk yapın şu görevleri

 10. Alpharoad dedi ki:

  İlk görev güvendi amk

  Hâlâ ilk görevi soran yada güven problemi yaşayan moronlar var amk

  Ya götünüzle okuyonuz ya da
  Okudunuzu anlamıyonuz

 11. 8 dedi ki:

  Alfa erkeği nedir?
  – Alfa erkeği, her türlü açıdan gerek mental gerek fiziksel aynı zamanda zihinsel olarakta eksiksiz olan tek tiptir. Tam anlamıyla lider potansiyelini taşır. Tek bakışta vay aqü adama bak diyebilirsiniz. Şaşırmayın, yazı zaten bize bunu anlatıyor. Kızlar onu güldürmeye çalışır, vakit geçirmek isterler. Herkesi etkileyebilir, güvenilir ve aynı zamanda küstah olarakta bilinir.

  Karakter tahminleri..
  Bir alfanın karakteri kesinlikle tam oturmuştur. Gereksiz konuşmaz. Kendine güvenir ve bunu dışarıya da yansıtır. Laf salatası yapmaz, birşeyi anlatacak ise de kendi karakterinden ödün vermez.

  Yaşadığı Hayat?
  Kesinlikle odun olarak yaşamaz. Arkadaş grubu tarafından çok sevildiğini için istediği her zaman buluşabilir çünkü aksi takdir gibi bir seçenek yok. Hobileri olabilir, işi gereği fazla seyahat etmesi gerekir vb. Kısacası hayat onun için bir oyundur ve bu nedenle de kolay kolay üzülmez. Kendini kendine adamıştır bu sayede bir çok artısı olur. Artılara gelirsek, bilgili, güzel konuşan, sesi güzel, genel kültürü yüksek, iyi bir fizik vb şeyler.
  Sevgilisi?
  Altındır kendisi. Alfanın tek katlanacağı dişi türü olmakla beraber, beta dişilerle vakit kaybetmez. Çünkü o erkeğini böyle sevmiştir. Kendisi güvenilirdir ama bir yere kadar tabii ki.. Fiziksel ve zihinsel açıdan da eksiksiz olmasıyla beraber alfanın yanına yakışır. Karakteri oturmuştur ve iyi kötü ayrımı yapabilir zaten yapamazsa adı altın olmaz ve alfayı seçemezdi.

  Dişilere nasıl davranır?
  Dişilere karşı davranışı tamamen keyfine göredir, ama genel olarak küstah fakat iyi niyet gösteren bir üslubu vardır. İyi niyetten kastım iyi çocuk değildir daha başkadır bu. Onlara kendisinden bahsetmez, kendisini merak ettirir ve onun hakkında soru sorulmasını sağlar; bunu istese de istemese de yapar, çünkü herkes ona karşı bir tutum besler ve merak ederler. Dişilere karşı küstah bir tavrı olup centilmenliği elden bırakmamasıyla bilinir. Genelde dişilerin ortamında “boşver onu” denecek bir tip değildir. Dişiler onunla ilgilenmesi için çocuk çocuk hareketler yapar, cıvıklaşır.

  Erkeklere nasıl davranır?
  Erkeklere davranmasının temelinde beta, omega farketmeksizin iyi ilişki kurmakta yatar. Fakat herkesle arasında mesafe bulunduğundan hiç kimse enseye tokat olacak kadar yakın olamaz, aslında bu alfanın kendi sınırları içinde tutan şeydir. Betalar atıp tutarken ortama geldiğinde susar. Her anlamda lider olan bir karakterden bahsediyoruz başka ne olacaktı? Erkeklerin onurunu kıracak yahut gururunu deşecek sözler yahut cümleler kullanmaz, bunun getirisi ise bütün erkeklerin ona güvenip saygı duymasını sağlayan unsurdur. Aranan adamdır. Tartışmalarını kavga ile değil, daha mental bir şekilde yapar. Çünkü alfa gösteriş sevmez, güç gösterisi yapmaz buna gerek duymaz çünkü. Halısahaya gidilecek ise veyahutta herhangi bir oyun oynanacaksa, çok iyiyim moruk felan demex, iyi olan kazansın gibi insanların ona olan saygısını ve güvenini arttıracak şeyler söyler. Erkekler onu gördüğünde selam verir. Fakat yine de betalara güvenmeye eğini bilir çünkü bu andavallar, kızlarla olan ilişkisini kıskanır ve onu kullanmaya çalışır veyahut prim kasar. İşte bu yüzden alfa olmak, yazıda kendi sınırları içinde tutan’ diye özdeştirilmiştir.

  Kendine neden güvenir?
  Kendine, kendi olduğu için güvenir. Kendini kendime adadığı için güvenir. Her anlamda eksiksis olan biri, sosyal ilişkileri güçlü, ağzı iyi laf yapan, kendinden ödün vermeyem bir karakter, iyi bir fizik ve anlatılmayan birçok detay. Neden güvenmesin ki..
  Kısacası aksi bir durum için sebep yoktur.

  Kendine güvenmese ne olur?
  Kendine güvenmese ne mi olurdu? Bu yazıyı yazmış olmazdı, ben de bu ödevi yapıyor olmazdım. Sizde bunu okuyor olmazdınız. Kendine güvenmese dışarıdaki herkes gibi olurdu. Onu farklı yapan şey, onu alfa yapan şey kendine güvenmesi değil midir? Onu herkesten ayıran, herkesin onu kıskanmasını, sevmesini, güvenmesini sağlayan şey kendine güvenmesi değildir de nedir allah aşkına? Kısacası beyler kendine güvenmese, bu yazıyı okuyan herkes şu an aptal bir betanın peşinden koşturup ağbii aşk yhaaa diyen andavallardan olurdunuz, olurduk.

  Hangi konularda üstün?
  Buradaki herkesin eksik hissettiği yapmaya korktuğu bütün konulardan üstündür, öyle olmasa bunu okuyor olmazdınız.

  Hangi özellikleri onu farklı kılıyor?
  Kendisi olması, herhangi bir gösterişe ihtiyaç olmaması, kendisine sonuna kadar güvenmesi, sosyal ilişkilerinin güçlü olması, insanları ayak üstü bile manipüle edebiliyor olması onu farklı kılan yüzlerce özelliklerin başında gelmekle beraber, bu yazıda üstünde durulmuş, bir alfayı alfa yapan özelliklerden bir kaçıdır.

  Uzun yazmam gerekiyordu biliyordum fakat kısa ve öz açıklamak istedim. Yazarken bunların bi 5 6 katı kadar düşünce geçti kafamdan fakat yazarken toparlamaya çalışırken unuttuğumu varsayabilirsiniz. Herkese iyi geceler dilerim.

Yorum yazın...