“Beyler, iki alfa birbirinin enerjisini çalamaz.
Ve iki alfa saldırdıkları bir betadan enerji çalabilirler…
Şu ”enerji emme” olayını yaptıkça değişimi göreceksiniz…
Ayrıca, uyumadan önce ve uyanınca verilen telkinler gerçekten işe yarar.
Yani kendi kendinize inanmayı deneyerek ”ben mükemmelim, her dişi bana hayran ve onlar benim için kolay hedefler, özgüvenim çok sağlam ve kendime sonuna kadar güvenirim, dişiler belli etmese de hepsi benim için çıldırıyor ve beni arzuluyorlar, benim önümde onlar heyecanlanırlar fakat ben mükemmelim ve böyle şeyler benim kontrolümdedir, benimle geçirdikleri zaman dişiler için çok değerlidir, ben mükemmelim onlar kaybediyorlar, anamı alpha’ya yollayacağım” felan gibi telkinler verirseniz değişim zamanla gelecektir.
Beyin yaratma yeteneğine sahip değildir, sen ona ne verirsen, o, seni verdiklerine dönüştürür!
Yani sürekli ”tipim iyi deqil .s.s, qambur duruorum .s.s” diye düşünürsen bir süre sonra bunlar gerçekleşir ; biz bunu istemiyoruz tabii ki…
O telkinleri uygulayın ; en önemlisi de son yazdığım telkin, onu kesinlikle uygulayın.”

Bir sonraki diziye geçmek için tıklayın!

13 Yorum yazıldı.

 1. mustafa dedi ki:

  Jcjdjdjfj özellikle skn söyledigim telkin onu kesinlikle uygulayin

 2. emre a dedi ki:

  yazıyı okurken son cümlede
  hah orospu cocugu (gülümsetti) dedim

 3. Alphaboy dedi ki:

  En önemlisi de son yazdığım telkini uygulayın efsane ya dkmsmsmdmeöf

 4. Jacob Frye dedi ki:

  Benim gerçekten merak ettiğim bir soru var.
  Eğer “ben en iyiyim” gibi bir telkin uygularsam bu beni zamanla kendimi TCMA dan yukarda görmek gibi bir hata yapmaya zorlar mı ?

  • kendinden uzak dedi ki:

   Bir Alfa kendini bir diğer Alfadan üstün görmez çoğu kişi my7 nin yazılarda bunu söylediğini düşünür fakat aslında o bunu söylemez bilinçaltını yeniden programlamak için gereken bir kaç tane karakter tipi var zaten my7 bir yazısında farklı bir karakter bir diğer yazı dizisinde ise farklı bir karakter tipi sergiler örnek olarak saygılı konuşurken bir an fuck off der ve sende neden böle dediki ss dersin şaşırırsın ve bilincinin ördüğü savunma duvarı patates olur ve dedikleri bilinçteki savunmayı sikip bilinçaltına gider ama o yinede bizden üstün nedenini bilmeyen yahut anlamayan beta varsa nazikçe söylüyorum siktirip gidebilme joker haklarını kullanabilirler yahut telefon joker hakları ile analarını arayabilirler kim beta sikmek ister programı son bulmuştur

 5. Francisco Lachowski dedi ki:

  burayı başta umursamamıştım

  fakat çok önemli

  hatta bütün iş bu amk

  yorumlarda herkses anamı alpfaya yollyacağıma gülmüş

  beyler almanız gereken şey bu değildi

  gerçekten bilinçaltınıza ne verirseniz sizi ona dönüştürüyor

  bu sayfaya inanılmaz dikkat edin

  her şey telkinlerde

  zaten usta size baştan beri telkin veriyor

  sizde kendinize telkin verin

  hayali kullanın sözcükleri

  • Eleutherian dedi ki:

   Seni hala burada görmek şaşırttı kardeşim

  • Ghost dedi ki:

   Aynen bro katılıyorum bu arada yazıyı yeni buldum 2 haftadır falan okuyorum çok eski yorumlarını gördüm ve hala buradasın var mı bi gelişme sende

   • Korkut abiniz dedi ki:

    Diyelim ki hiç gelişim yok; bu sende olmayacağı anlamına gelmez. Diyelim ki dehşet gelişim oldu; bu sende de olacağını göstermez. Olay tamamen sana ve gelişimden kastettiğin şeye bağlı.

  • Sokratesin sakali dedi ki:

   Her şeyin telkinlerde olması gibi bir durum yok , telkinler yazılımı programlamak adına önemlidir lakin gelişim çok kompleksdir , sadece telkinlere indirgenemez .

  • camefromlyra dedi ki:

   beyler bu konu arada kafamı karıştırıyordu,hoş tabi ben bu telkinleri uygulayıp inanılmaz etkilerini deneyimledim fakat şuan yaşadığım olaylar yüzünden bastırdığım hayatimdaki travmalarla yüzleşiyorum,konuya geliyorum,şimdi telkin yaparken kendinizi kandırdığınızı düşünebilirsiniz yani altyazıdan telkinleri okurken böyle hissederseniz eğer şunu düşünün,sizin baya donanımlı bir bilgisayarınız var ,rtx3060 144p son çözünürlük 5k görüntü veren bi donanımlı laptopunuz var,fakat siz hep düşük görüntü kaliteli ve ucuz oyunlar oynamış,deneyimlemişsiniz şu ana kadar, en son görüntü kalitesinde rtx li çatır çatır cyberpunk,assasins creed valhalla gibi oyunları çatır çatır oynayabilicek potansiyel var o laptopta fakat yıllarca siz 140 p 2002 yapımı mario yada ateş ve su gibi oyunlar oynamışsınız diğer oyunları laptop kaldırmaz diye yeltenmiyorsunuz bile,şartlamışsınız kendinizi bu laptopta bu pynanıyor sadece diye,diğer inanılmaz oyunları 5k çözünürlükte oynayabilicek gücünüz varken..telkinlerle kendinize hatırlatırsınız atıyorum benim rtx3060 ım var,5k oyun oynayabilirim rahatlıkla diye sonunda inanıp götünüzü kaldırıp ündirir ve oynarsınız o mükemmel oyunları,hayatınıza kopyala yapıştır yapın bu dediğimi şimdi…sizin insan olarak potansiyeliniz aşırı yüksek gücünüz sandığınızdan daha büyük,telkinlerle kendinizi kandırmıyorsunuz,kendinize hatırlatıyorsunuz daha değerli olduğunuzu,vs vs . hayal ettiğinizden aslında çok daha büyük potansiyele ve güce sahipsiniz fakat sistemin çarklarının bazılarının isteğine göre tıkırında devam etmesi için sizin aksine inanmanızı ve kendi değerinizi ve gücünüzü görmemenizi istiyorlar,bu bazılarının yararlarına oluyor,gözünüzü açın ve kendinizin değerli olduğunu fark edin .

 6. Nt O2 dedi ki:

  Bakın beyler TCMA burda telkin verdi bu telkini devamlı tekrar edin ses kaydı felan yapın dinleyin kesinlikle faydasını görürsünüz çünkü TCMA diyor

 7. I Am That I Am dedi ki:

  Kendime aldığım notu ekleme yaparak paylaşıyorum:

  Beyin yaratma yeteneğine sahip değildir yani bilinmeyini oluşturamaz sen ona ne verirsen o seni verdiklerine dönüştürür. Yani anlayacağın beyin kendiliğinden birşeyler uydurup seni ona dönüştürmez sen ona ne verirsen o olursun yani şuana beyne kadar ne verdiysen, şuan o sun.
  Yani insan ne olacağını kendi belirliyor ne veriyorsan ne olduğuna inanıyorsan ne olduğunu kabul ediyorsan ne olduğunu düşünüyorsan ona dönüşüyorsun.

  Anlayacağınız ne olduğunuzdan beyniniz değil siz sorumlusunuz çünkü beyin bilinmeyini oluşturamaz; sadece, siz ona ne verirseniz o sizi verdiklerinize dönüştürür.

  Fakat olay sadece insanın beyne verdikleriyle sınırlı değil.
  Evrene de birşeyler veriyoruz.
  Çekim yasası denilen bir olay var her düşüncen evrene gidiyor ve sonra sana geri dönüyor. Yani kendi kendinin ne olacağını belirlediğin kadar, hayatının da nasıl olacağını -düşüncelerinle- sen belirliyorsun.

  Şöyle bir yazı okumuştum:
  “İnsanoğlu; ağzından çıkan cümlelerin, beyninden çıkan düşüncelerin bütün evreni dolaşıp, tekrar onlara geri döndüğünü bilse, çok daha dikkatli olurdu.
  -Albert Einstein

  Her düşüncemiz bir enerjidir. Bizler her an evrene enerji yayıyoruz.

  An be an yaydığımız bu enerji, tüm arzularımızı veya korkularımızı tezahür ettirme kabiliyetine sahiptir.

  Enerjiler düşüncelerimizi gerçeğe dönüştürür.

  Evrene gönderilen enerjiler, kendisiyle aynı frekanstaki enerjiyi arar ve bizim düşüncelerimizle aynı rezonansta olan düşünceyi bulur.

  Düşüncelerin gücüyle, yaşantımızda kendimiz ve başkası için ne düşünüyorsak onu kendimize çekeriz.

  Düşüncelerimiz ve düşüncelerimizin yaydığı enerji ile evrene emirler yağdırırız. Bunun bizim isteyip istememizle ilgisi yoktur. Yasa, yaşadığımız sürece işler.

  Çekim yasasına göre düşünceleriniz gerçekleşmek zorundadır.

  Genellikle enerjilerin kendi istekleri ya da bilinçleri olmadığı için, nereye gönderilirse oraya giderler.

  Evrene gönderilen enerji, arzumuzun bizim için ne kadar önemli olduğuyla ya da ne kadar küçük bir istek oluşuyla, ya da ne kadar büyük bir istek olduğu ile ilgilenmeksizin sadece aynı frekansta olan enerjiyi arar.

  Yani özetle, neyi düşünür ya da neye odaklanırsanız, onu elde edersiniz.

  Eğer bir durumdan, bir insandan, başınıza gelen bir olaydan hoşlanmıyor, sürekli yakınıyor veya yargılıyorsanız bu durumları hızla kendinize çekersiniz. Ya da olaylara pozitif yaklaşıyor, her durum karşısında pozitif bakış açınızı koruyabiliyorsanız, pozitif ve bizi mutlu eden durumları daha çok kendinize çekersiniz.

  Kısacası düşünce tarlanıza ne ekerseniz, onu biçersiniz.

  Düşüncelerinizi değiştirirseniz, hayatınızın kalitesi de değişir.”

  Yani beyne ne verirsen ona dönüşüyorsun
  Evrene ne verirsen onu yaşıyorsun

  Yani bugüne kadar;
  Beyne ne verdiysen şuan o sun.
  Evrene ne verdiysen şuan onu yaşıyorsun

  Yani kendin ve hayatın hakkında daima mükemmel düşünürsen sen de mükemmel olursun, hayatında.

  Yani ne olmak istiyorsan, ne elde etmek istiyorsan, nasıl bir hayat yaşamak istiyorsan hepsi senin elinde tek yapman gereken sen ve seni ilgilendiren herşey hakkında olumlu düşünmen.

Yorum yazın...