“Elbette…
Özel olanlar, daima seçilecekler.
Onları bu basit sisteme terketmeyeceğim.
Onların öldürülüşlerini izlemeyeceğim…
Onlara, hayatlarını ve gerçek karakterlerini, özlerini, alfalarını vereceğim.
Mükemmel bir yaşam ve uğrunda çalışılacak bir amaç vereceğim…
Arkamda adam bırakmayacağım.
Özel olan herkes, toplanacak.
Fakat elbette, daima kararına saygılıyım.
Kardeşlik’e katılmak yerine, siktir olup bir beta gibi yaşayabilir-dişilere yalakalık yapabilir-alfayı taklit etmeye çalışan diğer betaların çanaklarını yalayabilir-ölebilirsin…
Daima senin seçimin…
Top, daima sende xdxd (qelime oyuncu$u boy)”

Bir sonraki diziye geçmek için tıklayın!

4 Yorum yazıldı.

 1. Alpha Gun dedi ki:

  Amına kodumun küresel çetesi erkekleri kadın, kadınları erkek yapmakta, insanları ise tümden hastalıklı orospu çocuğu yapıp benliklerinden koparıp onlardan kendilerine modern dünyanın köleleri yaratmaktalar.

  Son yüzyılda atılım yapan MADDECİLİK akımı, son 50 yılda MEYDA ile her bakımdan ayarlarımızla oynanması ve bunun sonucunda MİLENYUMLA beraber küresel olarak refah seviyesinin sıçrama yapmasıyla istediği her şeye ulaşabilen (!) ama hiçbir şekilde mutlu olmayan insan biçimi türettiler.

  Ev-araba-telefon vs birçok maddeyi kendi isteğiyle aldığını ve bundan mutlu olduğunu sanan hasta ruhlu orospu dölleri heryerdeler. Kimse onları yanlış yolda olduklarına inandıramaz. Çünkü parçalandı ve ele geçirildiler.

  Yapım gereği hep kafama buyruk yaşadım. Bunun zararını da yararını da gördüm. Ta küçükten beri “şu saatte eve gel” dendiğinde gecenin 1’inde eve girdim. Hep pc başındasın ekran yanicak denildiginde 1 hafta disari cikmadigim oldu. Kendini akilli sanan kizlarla onlari itin götüne sokacak tartismalara girdim (tabi ne kadar saglam argumanlarla gelsen de amk manyaklari anlamak istemiyor). Sokaktan geçenlere salça oldum, dayak yedim, dayak attim. Eğlendim, insanlari eğlendirdim. Ne istiyosam onu yaptim. Ama bir şeyler eksikti… Kendimi bilmiyordum/tanimiyordum. O yüzden işlerim hep yarım kaldı. Buna bir dur deme vakti geldi dedim. Bu amina kodumun dünyasini yaşanilir kılmak icin önce kendimizden başlamamız gerektiğini anladım ve psikoloji/kişisel gelişime yöneldim. Ama akademisyen olmicaktim ya bana pratik, etkili ve verimli bilgiler lazimdi. Allah karşıma seni cıkardi TCMA. Karakterimin üstü ne kadar tozlanmış olsa da ustune ne kadar perdeler cekilmişse de tam anlamiyla özgürleşmeme yardımcı olan sana rastladım…

  İnşallah bu işin sonunda insanlığa düşman olan küresel çetenin tir tir titreyeceği o elit gruptan oluruz.

  • Sedat dedi ki:

   Şu fikirlerin ve yaşadıklarınla tek olmadığını bil kardeşim. Sizlerin yorumlarını okudukça tek olmadığımı, aynı acı ve dertleri paylaşanların olduğunu görmek gerçekten çok iyi geliyor. Alfaya kavuşulan o günün sabahına…….

  • Francisco Lachowski dedi ki:

   doğru yolda olduğumuz sürece kanka

   Tanrı bizi onlarla bir kılacaktır

   Tanrı bize büyük bir nimet verdi

   her zaman olduğu gibi

   bunu değerlendirelim ve asıl kurtuluşa erenlerden olalım

   • camefromlyra dedi ki:

    Nahl/67. Hurma ağaçlarının meyvelerinden ve üzümlerden hemiçki, hem de güzel bir rızık edinirsiniz. Elbette bunda aklını kullanan bir toplum için bir ibret vardır.İsterseniz öğretide derinleşip kendinizi iyileştirin ve alfaya yaklaşın isterseniz elde edilmesi en kolay olan sosyal olguları oyuncağınız yapın,toplumı zaten sadece deney alanından ve gözlem yapıp öğretiyi iyi kavrayabilmek için var.bu sayede kendimizi geliştirebiliriz doğru yazılar üstüne çalışıp lafa patlatırsak ,acı çekip kendimizi zor ve ızun yoldan iyileştirebilirsek ancak alfaya yaklaşırız ve aklımızı geliştiririz,eğer siz alfaya yaklaşıp karı kız ve ortam ayağına düşerseniz vay halinize amk,şimdiden geçmiş olsun diyorum boku yiyeceksiniz çünkü,bizzat yaşadım ve fark ettiğim an geri döndüm.Başta güzel gelecektir yaşadığınız onca zorluğa rağmen elinizde inanılmaz bi güç oluyor herşeyi görüyorsunuz fakat bu kılıçla meyve soyarsanız o kılıç,artık kılıç değil körelip kahvaltı bıçağına dönüşecektir.bizzat tecrübelerimden aktarıyorum,cıs oluyor sonra,kapılmayın güzel sandığınız basit olaylara,elinizdeki okadar uğraştığınız alfa sanki hiç olmamış gibi geri dönecektir.ben artık tamamen aklımı keskinleştirmekten yanayım doğru olanı gördüm ve biliyorum, asla yüz çevirmem.

Yorum yazın...