“Tüm kuralları bükmek…
İstediğini yapmak…
Mükemmeli yaşamak…
Kim olduğunu ve neler yapabileceğini, potansiyelini ve onun nasıl beslendiğini görmek…
Bunlar, hayatımı mükemmel yapan ve bilmenize izin verdiğim olgular…
Fakat, bir haberim var…
Ben izin vermediğim sürece, bunlar sizin için sadece hayal…
Sadece laftan ibaret…
Ve bu blogu ezberleyebilirsin ; fakat asla ”My7” olamayacaksın…
Çünkü, ben mükemmelim…
Ve ben, zihnini anlayamayacağın kadar derinden ; direkt olarak özünü değiştirerek kontrol ediyorum…
Bu nedenle, bana hizmet ediyor ve farkına varamıyorsun…
Belki üzülürsün ve belki de çokça içerleyip, feyk özgüven denemeleriyle bu boktan mecrada zırlayacaksın ; fakat bir aciz olduğunu göstermek için bir sonraki sefere daha kaliteli yollar bulmak zorundasın…
Ben, alfayım…
Ve ben, kuralları değiştiriyorum…
Ben, mükemmelim…”

Bir sonraki diziye geçmek için tıklayın!

10 Yorum yazıldı.

 1. MightyTexas dedi ki:

  Ben my7 değilim ben Texasim. Ben en iyisiyim.Kaybedemem çünkü luksum yok ve her zaman kazanmaya oynarım evet herkesin kötü zamanları olabilir ama bunları düşünmem ve Daima En iyisi oldugumu bildiğim icin umrumda olmaz.. Kendimi Bayern Munihe benzetirim. Für immer mein verein. MiaSanMia Mich ist beste du hurensohne..

  • Lelouch Vi Britannia dedi ki:

   Bekle bekle bekle .d
   Tamam gaza gelmişsin anlıyorum güzel şeyler bunlar hatta haklı bile olabilirsin belkide doğruda söylüyorsundur ama
   Sana yeni bir isim lazım
   Ben texasım ccjdnjdjcsl
   Kusura bakma elimde değil zaaaaaa

 2. DreamPower dedi ki:

  Hiçbir zaman My7 gibi olacağımı düşünmedim zaten düşünsemde sadece zaman kaybı olurdu benim için.Odaklandığım üzerinde günlerce düşündüğüm şey sadece ben olmaktı,ben olabilmek.Benden çalınan şeyi tekrar kazanana kadar savaşmak.O süreçte zaten karşınıza bi ton sürprizler cıkıyor(dişi vs)

 3. Rus Züken Ömer dedi ki:

  My7 in bashsettigi gibi bir yaşantıya sahip olmak için bu bloğu okuyan ve çırpınan biri varsa zaten Siktir olup gitsin. Siz hala daha alfaligin ne olduğunu anlamamissiniz. Alfa olmak demek içinde gizlenen bastırılmış kişiliğin ortaya çıkarılması demektir. Sen my7 gibi olamicaksin. Ama my7 da senin gibi olamicak.

 4. Rus Züken Ömer dedi ki:

  Her alpha özeldir herkesin farklı yeteneği vardır. Alpha olmak demek sadece kız kaldırmak değildir. Alpha olmak demek bastırılmış kişiliğini arayıp bulmaktır. Bırak alphan vucudundaki her damarda aksin. Bırak alphan seni benligine kavuştursun. Bırak alphan seni özgür kilsin.

 5. Doğa dedi ki:

  ZbmbmnvsgsngsngnaganngvznbzmzmbngssgnsgnnagzvnsvnsgnsgnzgnzvngNgNzgngzngznnzggsnagnGnagngNgznshmngsshnzgngnnzgzhnzhms gerizekalı

 6. Dexter dedi ki:

  Baştan beri bu adam gibi olacağım diyenlere ithafen. Belki bu yazılardan daha iyi bir yazı görebilirsin o zamanda “bunun gibi olcam” dersin. Sen betasın ezik. kendi icadını yapmaktansa başkalarının icadını taklit ediyorsun..

 7. born with being alpha dedi ki:

  yalnız editörler özellikle bahsetmiş ve sağ tarafınıza koskocaman “beta logosu” koymuşken, alfa olmaya çalışan her omeganın burada gereksiz bir biçimde girdiği tripleri gördükçe ve bütün yazıyı üstüne alındıkça tebessüm ediyorum orospu çocukları

 8. Sedat dedi ki:

  My7 yi lüks yaşantısi için olmak istiyorsunuz. Ama birşeyi kaçırıyorsun mk yine siz kendiniz olamayacaksıniz. My7 olsanız bile ki imkanı yok sadece taklit edebilirsiniz. Hayatınızın geri kalan tüm zamanında olmadığın bir benlikte yaşamaya çalışacaksın. Hala anlayamadın dimi biiiip kendinden nefret ediyorsun, kendini tanımıyorsun, kendine saygin yok, sen kendin olmak istemiyorsun. O yüzden başka bi benlikte yaşamak istiyorsun, my7 olmak istiyorsun. Kendinden kaçıyorsun dostum, sadece kendini kandırıyorsun.

 9. Tk dedi ki:

  Kimse sen olamayacak ancak sen de herhangi bir başka birisi olamayacaksın. Zaten herkesin alfasının farklı olduğundan ve bunu bulması gerektiğinden bahsediyorsun, eğer biri alfa olursa o da mükemmel olcak ancak; o sen, sen de o olamayacaksın,
  Hala bakıyorsun buralara bir not bırakmak istedim

Yorum yazın...