“Beyler, size verdikleri telkinler sonucu sizleri etki altına almayı hedefliyorlar.
Bunu dandirik NLP kitaplarıyla yapamazlar ; ki, o hırsız orospu çocuğunun kitap okuyabildiğini sanmıyorum…
Mühendis dalyaraklar da malak gibi sayılarla uğraştıklarından sosyal yetenekleri yoktur, bir alfaya kolayca yalakalık ederler ; makatronik gibi…
Fakat, siz daha kendi kendinizle barışamamış ve kendinize saldırırken, bunu onlar yapmasa dahi, bu onların zaferidir!
Siz aptal orospu çocukları, büyük çoğunluğunuz altın vuruşu kaçıracaksınız.
Önünüzde yol varken ayrılın bu blogdan, siktir olsun gitsin çürük tayfa…
Bana, moron olmayan, zeki ve sadık alfa adayları lazım.
Siktir olup gidebilirsiniz.
Ve betaların seni etkilemesine izin verme…
Hiçbir konuda…
Bırak!
Kendine, hayatını yaşama izni ver.
Kimsenin takdirini yahut saygısını kazanmak zorunda değilsin.
Kendi yolunu takip etmekte özgürsün, orospu çocuğu…”

Bir sonraki diziye geçmek için tıklayın!

12 Yorum yazıldı.

 1. Tunahan Altındal dedi ki:

  Ustama ben nasıl ulaşabilirim ? Değişimi iliklerime kadar hissediyorum zaten liderlik konusunda uzmanım sözüm her şekil geçer kadınlar hakkında on numara bilgiler edindim daha fazla manitaya basıyorum ve güvenmiyorum onlara harbidende şeytan gibiler amk delikleride olmasa bi işe yaramazlar. Diğer alfa kardeşlerimede selam olsun ustanın nerde olduğunu bilen varsa bana rica ediyorum mail atsınlar. Alfa kardeşlerim tanışalım birbirimizin eksiklerini tamamlayalım hepinize Selam olsun …

  • TheWalkingAlpha dedi ki:

   Ulaşamazsın.. yoldan geçerken sana çok büyük iyilik yapıp hiçbir bilgisini vermeden kaybolan birini düşün..

  • After Omega dedi ki:

   Kardeşim internette küçük bir grubumuz var bana ulaş istersen.

   • born with being alpha dedi ki:

    Kardeşim buraya numaranı, adresini veya herhangi bir iletişim bilgini yazarsan daha mantıklı olur.

 2. Bay A. dedi ki:

  Geç kaldık. İlk nesli topladı ve gitti.

 3. Hakan dedi ki:

  Beyler gittiyse gitsin, siktir olsun gitsin. Bir zamanlar blog’ unu 1 günde baştan sona okuduğum NLP Uzmanı ve kendine TCMA diyen bir alfanın bir sözü vardır: Siktir olup gitmekte özgürsün, orospu çocuğu…

 4. zbrl dedi ki:

  Evet gitmiş olabilir, ama bizim amacımız TCMA olmak değil kendimizi bulmak ve kendimiz olmak, bu belki bir ömür sürecek belki öldüğüm de bile kendimi bulamamış olacağım ama kendime bir söz verdim, pes ederek ölmeyeceğim,bir beta orospu çocuğu olmayacağım, hayatım boyunca farklı şeyler öğrenerek gelişeceğim,sistemin kölesi olmayacağım, para,kadın vs gibi iliizyonlar için ömrümü tüketmeyeceğim ve bir gun alfa olduğumda ise işte herşey o zaman başlayacak

 5. Ozzy dedi ki:

  Beyler,beyler ilk nesli toplamış olması sizin değişmeniz için engel mi ulan? Kendisi aktifken değişmeyi başaranları en azından değişebileceğini gösterenleri aldı. Ee ne oldu peki? Yazılarını toplayıp gitmedi ya. Siz bu yazı dizisinden almanız gerekeni aldınız mı da sahibini arıyorsunuz? Üstünüze düşeni yaptınız mı? Satır aralarından psikoloji hakkında denemeye ve daha birçok şeye kadar bütün anahtarları verdi elinize götünüzü kaldırıp kilide soksaydınız amk.

 6. camefromlyra dedi ki:

  toplum analizi:
  Medya ve yine toplumun kendi kendine dayattığı dogmatik korkularla ve menfaatlerle törpülenen akıllarının sonucu toplum genel olarak baktığımızda hayvan gibi davranır,benzetme yapmıyorum toplumun tepkileri ve eğilimleri hayvansaldır.Medya ve siyasiler buna göre güderler.Toplum kartalları (kendi gerçek karakterinde olan alfa kişileri veya içinde bu potansiyeli barındıran kişileri) kendi içinde öğütür ve onlarıda kendileri gibi ilkel korku ve duygularıyla gütmeye programlanmışlardır.Büyük markalar toplumun beta ihtiyaclarını karşılamak üzere ürünler sürerler piyasaya,bu ürünler beta semptomlarını iyileştirmek yönündedir.
  En basit örneği makyaj yapar kadın,uzun süre suratında bu kalır ve sonuç olarak suratı yara bere içinde sivilce olur.sonra ilaç satarlar buna karşın (hacıtyler örneği) veyada toplu alanlarda ,konserlerde,festivallerde, algı oluşturmak için beta tayfaya alkol markaları özel olarak para öder sırf o beta topluluk o marka birayı içsin diye maksat markanın gözükmesi için, toplum bunu içiyor bu kabul görüyor mesajı vermek için bu tayfalara para öderler. altyazı nedir?
  Kabul görmek,herkes tarafından sevilmek,senin kendini yetersiz ve değersiz hissettiğini biliyor yani büyük markalar ve medya senin beta hastalıklarını biliyor buna göre güdüyor seni.Özelliklede kabul görme çoğunluk tarafından onay alma olayını çok iyi kullanırlar.Mesela şuan pazarda dağıtılmış gibi herkeste air force one veya jordan ayakkabılar görürsünüz,insanlar bunları alır ve kendini onu giyen o sürünün bir parçası gibi hisseder azda olsa.
  Tiktok app’inde her beta kız ben gotiğim ben freak im abi yhaa ben çok farklıyım tribine girer fakat sadece tribine girer,aynı kafayı milyonlarcası yaşıyor şuan.ve çoğuda garip bi şekilde farklı olduğunu düşünüyor bi nebze.çok ilginç.galiba buna ihtiyaçları var.emin olun gerçekten farklı olmaya hiçbirinin götü yemez,toplumda şuan herkes bunu yapıyor diye kendilerini bunu yapmakta özgür hissediyorlar bu toplumun her açısında böyle aynı işliyor,ufacık farklı hissederlerse büyük acılar çekiyorlar ve hemen o özelliklerini törpülüyorlar.Aynı ve benzer davranmalılar.kabul görmeliler , işte bu onların göremediği tasması.Özgür değiller.Kendilerini biraz olsun yapmacıkta olsa sürüye dahil hissedebilmek için bunları güden,onlardan çokta farklı olmayan azılı beta influencarları kopyala yapıştır yapıyorlar.
  Bu dönemde,üslupları,konuşmaları ve mimikleri,taklit etmek zorundalar.
  Zorundalar çünkü özgüvenleri yok kendileri olurlarsa toplumdan siktir yiyecek ve yalnız kalacaklar diye düşünüyorlar.
  En büyük korkuları bu,yalnız kalmak. Kendilerini değersiz hisseder ve kabul görmek ve onay almak için toplum,çoğunluk tarafından onay almış yapmacık figürleri taklit ederler.Taklit ettikleri kaşarlarda (erkeklerde var bu grupta) aynı dertten yanan betalardır.Aynı acıları ve aynı kompleksleri çekiyorlardır sadece oyuncakları farklıdır (araba , ev, kitle).
  İnsanlar kendi değerini ve gücünü fark ederse ve hakikatte derinleşirse ancak toplumsalın gütmesinden kendini özgürleştirebilir.Toplum hem hapishanedeki mahkumdur hemde hapishane gardiyanıdır.kurtulmak için anahtar ellerinde fakat hepsi sessiz ve gizlice aynı acıları çektiği için o anahtarı asla kullanamayacaklar.Özgürlükleri elinde fakat bunu görecek akılları yok,akılları yok çünkü geri dönülemez bir şekilde akıllarını ve kişiliklerini sattılar.(yorumlarım genel olarak millenial ve Gen Z jenerasyonu üzerinedir)
  Hatam varsa lütfen doğrusunu öğretin birlikte ilerleyelim , kendinizi kurtarın,çabalayın.Unutmayın olay Düzen,Çok çalışma, ve Sabır.Sabır ise ancak Tanrı’nın yardımı ile olur.Tanrı’yı anlamaya çalışın, bunu çok sık yapmam ve kancık sözlük okuduysanız hacı tyler ve kuran’ada bakın derim,siz bilirsiniz fakat öğretiyi anladıysanız kuran’da okadar çok bu öğretiyi doğrulayan yazılar varki yani ben beklemiyordum bukadarını açıkçası burayı özümseyin ve kuran’ı çalışın derim.sorularınızın cevaplarını keskinleştirecek ve hakikati şüphesiz daha iyi anlayacaksınız,Teşekkürler.

 7. Camefromstarkindustries dedi ki:

  Şu başlığı nezaman okusam irkiliyorum ya.Cidden zırlayasım geliyor.Gelişimimdeki en kilit noktalardan bir tanesine parmak basıyor şu cümle;”
  “Fakat, siz daha kendi kendinizle barışamamış ve kendinize saldırırken, bunu onlar yapmasa dahi, bu onların zaferidir!”
  Belki bu bloğu 10 yıl falan sonra okuyacak olan o bir tane omega,sana sesleniyorum kanka.Yolculuk uzun ve zorluklarla dolu,fakat yapabiliceğini biliyorum…Sende biliyorsun,fakat aklını keskinleştirmek zorundasın,ne kadar erken,o kadar iyi.Kişisel tecrübelerim üzerinden tavsiye verecek olursam;sakın güneşe çok yakın uçma,zorlu mücadelelerle kazandığın kanatlarının erimesini istemeyiz.Işığın seni kör etmesine izin verme! Sadece sen yeterlisin dostum.Kimseye ihtiyacın yok.Zincirlerini kırdığında,toplumun seni tekrar aşağı çekmesine izin verme! İyi yolculuklar ölü adam.Başarabiliceğine adım gibi eminim.O’ bize yolu gösterir,yanılgılardan uzakta tutar.Tek Tanrı bizimle olsun.

Yorum yazın...